Udzielamy porad prawnych klientom prywatnym i firmom
Udzielamy porad prawnych klientom prywatnym i firmom, Zaporowski Filip i Ryczek Michał. Kancelaria Adwokacka, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9372484861
REGON: 241560985
Dodatkowe kontakty:
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kancelaria Adwokacka, której właścicielem jest Mecenas Filip Zaporowski oraz Mecenas Michał Ryczek znajduje się w Bielsku-Białej, Działalność prowadzimy nieustannie od 2010 roku. Kontakt z naszą kancelarią odbywa się telefonicznie, e-mailowo, bądź za pomocą Skype.

Mecenas Filip Zaporowski
tel. kom. 600 372 047
e-mail : kancelaria@adwokatzaporowski.pl
www.adwokatzaporowski.pl

Mecenas Michał Ryczek
tel kom. 503 076 372
e-mail: kancelaria@adwokat-ryczek.pl
www.adwokat-ryczek.pl

Oferta

Od 8 lat specjalizujemy się w świadczeniu usług prawnych. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Do naszych obowiązków należy:
  • przekształcanie spółek,
  • doradztwo prawne dla firm,
  • zakładanie spółek,
  • prowadzenie spraw dla osób przebywających za granicą,
  • sporządzanie ekspertyz prawnych.
Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie usprawnia nam wykonywanie zadań. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi.

Prowadzimy sprawy, które obejmują:
  • prawo karne,
  • prawo cywilne,
  • podział spadku,
  • prawo rodzinne,
  • sprawy rozwodowe.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Oferujemy obronę w procesach karnych na wszystkich etapach postępowania karnego, natomiast w prawie cywilnym podejmiemy się prowadzenia spraw przed sądami wszystkich instancji, a także sporządzania statutów i umów.

Ponadto zajmujemy się prawem administracyjnym, które obejmuje reprezentację klientów przed organami administracji. Oferujemy stałą obsługę podmiotów gospodarczych. Obejmuje ona wszelkie sprawy, jakie wiążą się z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wszelkich porad prawnych udzielamy też przez Internet. Wówczas wysyłamy je w formie opinii prawnych. Możemy też sporządzić i przesłać każdego rodzaju pismo procesowe.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do współpracy klientów z Bielska-Białej i okolic.

Kontakt

Kontakt Zaporowski Filip i Ryczek Michał. Kancelaria Adwokacka

Zaporowski Filip i Ryczek Michał. Kancelaria Adwokacka, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Zaporowski Filip i Ryczek Michał. Kancelaria Adwokacka