Usługi rachunkowe w szerokim zakresie
Usługi rachunkowe w szerokim zakresie, Plus Biuro rachunkowo-księgowe Wioletta Wojciech, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6251220038
REGON: 277734606
Rok założenia:
2002
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Prowadzimy biuro rachunkowo-księgowe o nazwie PLUS, którego placówka znajduje się na terenie Katowic. Pomagamy swoim klientom w formalnościach dotyczących rejestrowania oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W branży funkcjonujemy od 2001 roku. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i licencję Ministerstwa Finansów.

Oferta

Głównie możecie Państwo liczyć z naszej strony na świadczenie usług księgowych. Obsługujemy małe, średnie i duże firmy, jak również spółki czy podmioty indywidualne. Na terenie Polski współpracujemy głównie z przedsiębiorcami z aglomeracji śląskiej. Chętnie pomożemy przy zakładaniu nowej działalności gospodarczej, doradzamy jak znaleźć księgową, jaką formę działalności wybrać, a także w jaki sposób prowadzić sprawy rachunkowe. Nasi klienci to także podmioty z Niemiec czy Austrii.

Świadczone przez nas usługi to na przykład prowadzenie ksiąg handlowych, na co składa się weryfikowanie koniecznych dokumentów, księgowanie oraz zajmowanie się raportami kasowymi. Dodatkowo opracowujemy roczne sprawozdania finansowe czy sprawozdania za inne okresy, tworzymy plany kont, wykonujemy sprawozdania dla NBP i banków, a także prowadzimy podatkową księgę przychodów i rozchodów.

Proponowana oferta to również:
  • wypełnianie deklaracji podatkowych PIT-5, PIT-5L, PIT-4, VAT-7, VAT-UE, CIT-2, CIT-8,
  • prowadzenie księgowości uproszczonej,
  • prowadzenie rejestrów VAT,
  • usługi kadrowo-płacowe.
Klienci mogą liczyć także na obsługę kadrowo-płacową. W tym zakresie tworzymy nowe umowy o pracę, dzieło i zlecenie, jak również je rozwiązujemy. Sporządzamy też listy płac, prowadzimy kartotekę pracowniczą, zgłaszamy osoby zatrudnione do ZUS, a także przygotowujemy świadectwa pracy. Wypełniamy też deklaracje ZUS, rejestrujemy nowe podmioty w urzędach, czy tworzymy zasady polityki rachunkowej firmy, zasady obiegu dokumentacji księgowej i regulamin pracy.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią dodatkowe usługi. W ich ramach prowadzimy wirtualne biuro, zajmujemy się sprzedawaniem ubezpieczeń na życie, majątkowych i komunikacyjnych, a także pomagamy podpisać umowę z operatorem komórkowym. Do naszych kompetencji należy też wsparcie przy uzyskaniu kredytu bankowego.

Jeśli macie Państwo pytania, prosimy o kontakt z biurem PLUS w Katowicach.

Więcej informacji

  • Księgowość dla małych firm zobacz
  • Pełna księgowość zobacz

Kontakt

Kontakt Plus Biuro rachunkowo-księgowe Wioletta Wojciech

Plus Biuro rachunkowo-księgowe Wioletta Wojciech, Katowice

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Plus Biuro rachunkowo-księgowe Wioletta Wojciech


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.05.2014
Obsługa mojej firmy w pełni profesjonalna oby tak dalej! :)) Biuro rachunkowe PLUS kompleksowo zajmuje się moją firmą.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
09.01.2014
Biuro rachunkowe godne polecenia, od kilku lat współpracuję.