Czynności notarialne
Czynności notarialne, Dorota Szuman-Krzych Kancelaria Notarialna, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8511094236
REGON: 811647834
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Kancelaria notarialna należąca do Doroty Szuman-Krzych znajduje się w Szczecinie, w jego prawobrzeżnej części. Notariusz ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu w 1991 roku i ma za sobą pracę w charakterze syndyka w latach 2001 do 2008. Kancelarię Prawobrzeże prowadzi od 2008 roku i wykonuje czynności notarialne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

Oferta

Notariusz Dorota Szuman-Krzych ze Szczecina wykonuje pełen zakres czynności notarialnych zgodnych z przepisami zawartymi w ustawie Prawo o notariacie z 14 lutego 1991 roku. Zajmuje się między innymi sporządzaniem testamentów i aktów notarialnych takich jak umowy sprzedaży, darowizny, zamiany, podziału wspólnego majątku i ustanowienia służebności. W tym ostatnim przypadku jest to służebność przesyłu, gruntowa i i osobista. Notariusz sporządza także pełnomocnictwa i wykonuje zadania związane z prawem spadkowym. Można do nich zaliczyć oświadczenia o przyjęciu i odrzuceniu spadku, jego podzieleniu oraz protokoły otwarcia i ogłoszenia testamentów.

Inne czynności, którymi zajmuje się Dorota Szuman-Krzych związane są ze sporządzaniem poświadczeń dziedziczenia oraz poświadczeń podpisu, zgodności z oryginałem, daty okazania dokumentu i przebywania w danym miejscu.

Notariusz podejmuje się także takich zadań, jak:
  • doręczanie oświadczeń,
  • spisywanie protokołów,
  • przechowywanie dokumentów,
  • przechowywanie pieniędzy,
  • przechowywanie papierów wartościowych,
  • sporządzanie protestów weksli,
  • sporządzanie protestów czeków.
Na życzenie klientów przygotowuje również projekty oświadczeń i dokumentów. Dodatkowo sporządza wypisy, odpisy i wyciągi z dokumentów.

Więcej informacji dotyczących działalności kancelarii Doroty Szuman-Krzych znajdą Państwo na stronie internetowej lub otrzymają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Dorota Szuman-Krzych Kancelaria Notarialna

Dorota Szuman-Krzych Kancelaria Notarialna, Szczecin

Opinie (4)

Opinie o firmie Dorota Szuman-Krzych Kancelaria Notarialna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

zadowolona klientka
zadowolona klientka
5.0
29.03.2022
Polecam usługi Kancelarii Notarialnej Pani Szuman-Krzych jest elastyczna w ustalaniu terminów spotkań, bardzo życzliwa i profesjonalna. Zawiłe procedury prawne wyjaśnia i pomaga w ich przygotowywaniu.
Pawel P.
Pawel P.
5.0
29.10.2019
Polecam Kancelarię Notarialną ze względu na szybkie i fachowe usługi. Co więcej zawsze można liczyć na profesjonalną poradę i wsparcie przy trudnych Aktach Notarialnych. Zdecydowanie serdeczne i przyjazne podejście do klienta :)
Mariusz Z.
Mariusz Z.
5.0
07.06.2019
Polecam jestem bardzo zadowolony z obsługi Pani Notariusz
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.04.2016
Jestem bardzo zadowolony szybkie terminy i fachowa pomoc