Doradztwo i prowadzenie spraw w zakresie prawa budowlanego
Doradztwo i prowadzenie spraw w zakresie prawa budowlanego, Michał Łuczak Kancelaria radcy prawnego, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8261893461
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego Michała Łuczaka znajduje się w Warszawie. Prawnik specjalizuje się w sprawach związanych z prawem budowlanym. Prowadzi kancelarię od 2011 roku.

Oferta

Pomoc prawna dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, w tym deweloperów i inwestorów, to podstawa działalności prowadzonej przez radcę prawnego Michała Łuczaka. Prawnik udziela porad prawnych, sporządza pisemne opinie oraz przygotowuje pisma przedprocesowe, urzędowe i procesowe. W razie potrzeby reprezentuje klientów w urzędach i przed sądami. Zajmuje się takimi dziedzinami jak:
  • prawo budowlane,
  • prawo cywilne,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo handlowe,
  • prawo własności,
  • prawo pracy,
  • prawo spadowe.
Radca prawny pomaga klientom w uzyskaniu odszkodowań od deweloperów, wspiera zarówno pracowników, jak i pracodawców przed sądami pracy oraz bierze udział w negocjacjach. Ma też doświadczenie w udzielaniu wsparcia przy zakładaniu, przekształcaniu i likwidowaniu spółek, opiniowaniu i przygotowywaniu umów, a także uzyskiwaniu pozwoleń na budowę. W ramach prawa budowlanego Michał Łuczak pomaga też doprowadzić do końca sprawy dotyczące rozbiórek budynków, zagospodarowania przestrzennego, legalizacji samowoli budowlanych i podziałów nieruchomości. Radca prawny podejmuje się także prowadzenia spraw o zasiedzenie, ustanowienie służebności, dokonywania wpisów do ksiąg wieczystych i sporządzania umów o najem. Usługi prawne uzupełniane są o windykację należności i przygotowywanie regulaminów dla firm.

Kontakt z Kancelarią Radcy Prawnego Michała Łuczaka można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Michał Łuczak Kancelaria radcy prawnego

Michał Łuczak Kancelaria radcy prawnego, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Michał Łuczak Kancelaria radcy prawnego