Czynności notarialne
Czynności notarialne, Sylwia Środoń-Fugas Kancelaria Notarialna, Rzeszów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8133602417
REGON: 389252332
Rok założenia:
2021
Branża:

O firmie

Nazywam się Sylwia Środoń-Fugas i jestem notariuszem. Od kilku lat prowadzę własną Kancelarię Notarialną, która mieści się w Rzeszowie. Wykonuję czynności notarialne dla klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Oferta

Jako notariusz jestem osobą pełniąca urząd przyznany przez Ministra Sprawiedliwości i osobą zaufania publicznego. Zawsze działam zgodnie z ustawą Prawo o notariacie, a moim zadaniem jest dokonywanie czynności notarialnych na rzecz swoich klientów. Przygotowane przeze mnie dokumenty mają moc prawną.

Moje obowiązki obejmują między innymi sporządzanie aktów notarialnych, umów deweloperskich, umów przestępnych, a także innych dokumentów związanych z przekazaniem własności nieruchomości czy wpłaceniem zaliczki.

W ramach współpracy z klientami przygotowuję również inne dokumenty, takie jak:
  • testamenty,
  • umowy sprzedaży,
  • umowy darowizny,
  • umowy zamiany,
  • umowy małżeńskie,
  • umowy przedwstępne,
  • akty spółek,
  • umowy służebności.
Zajmuję się też przygotowywaniem różnego rodzaju poświadczeń, w tym potwierdzanie praw do dziedziczenia, własnoręczności podpisu i zgodności dokumentów z datą, ale nie tylko. Do moich zadań należy również sporządzanie pełnomocnictw, które upoważniają daną osobę do wykonywania czynności za kogoś innego.

Oferuję też wykonywanie innych usług notarialnych, takich jak sporządzanie protestów czeków i weksli, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, przygotowywanie projektów oświadczeń oraz innych dokumentów, a także przyjmowanie na przechowanie dokumentów, papierów wartościowych i pieniędzy.

Na konsultację do kancelarii w Rzeszowie można umawiać się telefonicznie. Ponadto więcej informacji znajduje się na stronie internetowej biura.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Sylwia Środoń-Fugas Kancelaria Notarialna

Sylwia Środoń-Fugas Kancelaria Notarialna, Rzeszów

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Sylwia Środoń-Fugas Kancelaria Notarialna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
23.11.2021
Doskonała i Fachowa obsługa - konkretne odpowiedzi na pytania , dostępne terminy - POLECAM
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
23.11.2021
Fachowa Kancelaria Notarialna - udziela dobrych porad , odpowiada konkretnie i przystępnie. Jak ktoś poszukuje dobrej Kancelarii w Rzeszowie - Polecam pania Notariusz.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
23.11.2021
Witam! Bardzo Kompetentana i Konkretna Pani Rejent udziela fachowych informacji ,szybki kontakt - Bardzo Polecam Kancelarie Pani Notariusz.