Kompleksowe usługi prawne
Kompleksowe usługi prawne, Adwokaci Adam Paszek Aleksandra Trzaska-Paszek. Kancelarie adwokackie., Jaworzno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6452222400
REGON: 240273887
Dodatkowe kontakty:

32 768 86 66

Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Kancelarie adwokackie, które prowadzą Adam Paszek i Aleksandra Trzaska-Paszek znajdują się w Jaworznie. Adwokaci udzielają pomocy prawnej osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. Prawnicy prowadzą działalność od 2013 roku.

Oferta

Pomoc prawna na etapie przedsądowym i w sądach to specjalność adwokatów Adama Paszka i Aleksandry Trzaski-Paszek. Prawnicy udzielają porad prawnych, sporządzają pisma, w tym umowy i pisma procesowe, a także biorą udział w negocjacjach. Mogą też reprezentować klientów przed sądami i organami administracji samorządowej i państwowej. Na rzecz osób fizycznych adwokaci zajmują się sprawami związanymi z takimi dziedzinami prawa jak:
  • prawo cywilne,
  • prawo karne,
  • prawo rodzinne i opiekuńcze,
  • prawo spadkowe,
  • prawo ubezpieczeń społecznych,
  • prawo pracy,
  • prawo spadkowe.
Adwokaci Adam Paszek i Aleksandra Trzaska-Paszek m.in. pomagają w rozwodach, separacjach, uzyskaniu alimentów i podziale majątku. Mogą też uzyskać dla klientów korzystne rozstrzygnięcia w sprawach o opiekę nad dziećmi i kontakty z nimi. Prawnicy mają również doświadczenie w kwestiach dotyczących dziedziczenia, testamentów, zasiedzenia i podziałów spadku. Klienci zwracają się do nich ponadto o pomoc w uzyskaniu odszkodowań za wypadki, np. w pracy i komunikacyjne oraz za szkody górnicze.

Inne zagadnienia, którymi zajmują się prawnicy to sprawy karne. W tym zakresie reprezentują podejrzanych, oskarżonych i skazanych, np. składając wnioski dowodowe i wnioski o odroczenie wykonania kary. Pomocy udzielają również poszkodowanym, dla których są pełnomocnikami oskarżenia.

Adwokaci wspierają także firmy w zakresie prawa handlowego i prawa spółek. Dla podmiotów gospodarczych mogą być prowadzone negocjacje, sporządzane umowy oraz przygotowywane uchwały. Pomoc obejmuje też zakładanie, działanie i przekształcanie spółek.

Dodatkowe informacje dotyczące kancelarii prawnych, które prowadzą Adam Paszek i Aleksandra Trzaska-Paszek znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z adwokatami można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Adwokaci Adam Paszek Aleksandra Trzaska-Paszek. Kancelarie adwokackie.

Adwokaci Adam Paszek Aleksandra Trzaska-Paszek. Kancelarie adwokackie., Jaworzno

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Adwokaci Adam Paszek Aleksandra Trzaska-Paszek. Kancelarie adwokackie.