Pomoc prawna z zakresu różnych dziedzin prawa
Pomoc prawna z zakresu różnych dziedzin prawa, Tomasz Otkała Kancelaria Adwokacka, Chełm

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5631837885
REGON: 060494395
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Tomasz Otkała jest adwokatem z wieloletnim stażem. W Chełmie, w województwie lubelskim, prowadzi własną kancelarię prawną. Korzystając z własnej wiedzy i doświadczenia, a także umiejętności swoich współpracowników, udzieli Państwu pomocy z obszaru różnych dziedzin prawa. Na konsultacje możecie umawiać się telefonicznie.

Oferta

Tomasz Otkała jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Odbył aplikację prokuratorską, jednocześnie będąc asystentem w kancelarii adwokackiej. Od 2009 roku prowadzi własną kancelarię. Przez całą swoją praktykę zawodową uczestniczył w ponad 1000 spraw sądowych jako obrońca i pełnomocnik, a jako mediator sądowy również w ponad 100 mediacjach.

Obecnie możecie Państwo skorzystać z jego wiedzy i doświadczenia w Waszych sprawach, które mogą obejmować między innymi:
  • prawo karne i karne wykonawcze,
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo administracyjne,
  • prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.
Pan mecenas występuje także jako Wasz obrońca lub pełnomocnik w procesach przed sądami wszystkich instancji, a także reprezentuje Was w postępowaniach przed organami państwowymi oraz podczas mediacji.

Udzieli Państwu porad prawnych i sporządzi pisma przedprocesowe i procesowe, a także wzory ugód, umów czy testamentów.

Możecie mu również powierzyć prowadzenie Waszej sprawy rozwodowej, alimentacyjnej, dotyczącej podziału majątku oraz przyznania opieki nad dziećmi.

Dla zapewnienia pełnej obsługi kancelaria Tomasza Otkały współpracuje z prawnikami różnych specjalizacji, którzy udzielają wsparcia prawnego w sprawach spadowych, dotyczących wypadków komunikacyjnych, zakazu prowadzenia pojazdów, uzyskania należnego odszkodowania z tytułu poniesionej szkody czy upadłości konsumenckiej.

Jeżeli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji, to możecie je znaleźć na stronie internetowej kancelarii.

Artykuły

Informacje potrzebne do przygotowania pozwu o rozwód - Kancelaria Adwokacka Tomasz Otkała
Informacje potrzebne do przygotowania pozwu o rozwód - Kancelaria Adwokacka Tomasz Otkała
Jedną z usług Kancelarii Adwokackiej Tomasza Otkały jest przygotowywanie pozwów o rozwód. Dowiedz się, jakie informacje muszą znaleźć się w takim dokumencie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Tomasz Otkała Kancelaria Adwokacka

Tomasz Otkała Kancelaria Adwokacka, Chełm

Opinie (0)

Opinie o firmie Tomasz Otkała Kancelaria Adwokacka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.