Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7451741400
Branża:

O firmie

Adwokaci, Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski, Warszawa W Kancelarii Adwokackiej Wolfowicz Wende Biedulski z Warszawy zajmujemy się pomocą prawną osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw karnych i karnych-gospodarczych naszych klientów. Udzielamy porad prawnych i sporządzamy pisma procesowe i przedprocesowe. Pomagamy również w uzyskiwaniu odszkodowań i zadośćuczynienia z tytułu poniesionych szkód przez wypadki komunikacyjne lub błędy medyczne.

Oferta

W naszej kancelarii korzystamy z ponad 40-letniego doświadczenia tworzących ją adwokatów — specjalistów z zakresu prawa karnego, karnego-gospodarczego, cywilnego i cywilnego-gospodarczego. Od samego początku reprezentujemy podejrzanych, oskarżonych i poszkodowanych postępowaniach przed sądami różnych instancji. Reprezentujemy osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, prowadzące działalność gospodarczą oraz podmioty gospodarcze. Pomagamy prawnie w kryzysowych sytuacjach, np. zatrzymania i aresztowania.

Czym zajmuje się Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski z Warszawy?

Naszą główną działalność prawniczą stanowi prowadzenie spraw oraz reprezentowanie klientów w sprawach karanych, zarówno sprawców, jak i poszkodowanych. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących wypadków komunikacyjnych, a także błędów medycznych. Nasi adwokaci pomagają również w sprawach cywilnych i cywilno-gospodarczych. Na rzecz poszkodowanych dochodzimy odszkodowań i zadośćuczynienia.

Jakie sprawy karne prowadzi kancelaria Wolfowicz Wende Biedulski?

Jak wspominaliśmy wcześniej, zajmujemy się prowadzeniem spraw karnych dotyczących wypadków komunikacyjnych, także pod wypływem alkoholu i środków odurzających, błędów medycznych oraz przestępstw gospodarczych. Sprawy naszych klientów prowadzimy w I i II instancji, postępowaniu wykonawczym i postępowaniu kasacyjnym. Zapewniamy obronę osobom podejrzanym i oskarżonym o spowodowanie wypadku. Pomagamy również osobom poszkodowanym w ramach postępowania karnego, a następnie postępowania cywilnego w celu uzyskania należnego odszkodowania i zadośćuczynienia. W przypadku błędów medycznych bronimy lekarzy i członków personelu medycznego lub reprezentujemy interesy poszkodowanych pacjentów oraz ich rodzin.

Posiadamy ponadto doświadczenie w reprezentowaniu podmiotów gospodarczych, przedsiębiorców i właścicieli firm na każdym etapie postępowania karnego. Udzielamy im też porad, dzięki którym mogą uniknąć późniejszych problemów z prawem.

Jakie sprawy cywilne i cywilno-gospodarcze prowadzi kancelaria Wolfowicz Wende Biedulski?

Poza sprawami karnymi w naszej kancelarii adwokackiej zajmujemy się prowadzeniem spraw cywilnych, które obejmują między innymi:
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo opiekuńcze,
  • prawo rzeczowe,
  • prawo kontraktowe,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo spółek.
Reprezentujemy klientom podczas postępowania o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Bierzemy również czynny udział w negocjacjach i mediacjach między stronami sprawy cywilnej.

Jaką pomoc kancelaria Wolfowicz Wende Biedulski oferuje firmom?

Nasza pomoc prawna firmom i podmiotom gospodarczym obejmuje doradztwo i wsparcie na etapie przedsądowym oraz w sądach I i II instalacji, a także podczas postępowań kasacyjnych. Możemy reprezentować między innymi spółki kapitałowe i osobowe. Sporządzamy dla nich opinie prawne, analizujemy umowy i kontrakty oraz możliwe rozwiązania spraw na drodze przedsądowej, a następnie sądowej.

Osoby zainteresowane szczegółami naszej pomocy prawnej mogą skontaktować się z warszawską siedzibą kancelarii osobiście, telefonicznie, bądź e-mailowo.

Artykuły

Specjaliści od wypadków drogowych w Kancelarii Adwokackiej Wolfowicz Wende Biedulski
Specjaliści od wypadków drogowych w Kancelarii Adwokackiej Wolfowicz Wende Biedulski
Jesteś oskarżony o spowodowanie wypadku drogowego? Skorzystaj z usług doświadczonego specjalisty np. z Kancelarii Adwokackiej Wolfowicz Wende Biedulski.
Jakimi gałęziami prawa zajmuje się adwokat?
Jakimi gałęziami prawa zajmuje się adwokat?
Kancelaria adwokacka specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług prawnych. Jakimi gałęziami prawa zajmą się adwokaci i kiedy wybrać ich usługi?
Na czym polega postępowanie przygotowawcze w sprawie karnej?
Na czym polega postępowanie przygotowawcze w sprawie karnej?
Sprawny karne bywają skomplikowane, a osoba podejrzana nie zawsze rozumie, dlaczego została zatrzymana. Jak w takiej sytuacji może pomóc doświadczony adwokat?
Do czego przydaje się adwokat?
Do czego przydaje się adwokat?
Brak wiedzy z prawa karnego może przysporzyć nieprzyjemności oskarżonemu. Dobrze jest mieć kogoś, kto zna się na procesie i wie jak prowadzić sprawy karne
W czym może pomóc kancelaria prawna?
W czym może pomóc kancelaria prawna?
Kancelaria prawna pomaga na każdym etapie postępowania. Pomaga sporządzić dokumentacji, wspiera podczas procesu sądowego i składa różne wnioski i odroczenia.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski

Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maksymilian
Maksymilian
5.0
30.05.2022
Polecamy kancelarię, ponieważ działa bardzo sprawnie.