Obsługa prawna podmiotów gospodarczych
Obsługa prawna podmiotów gospodarczych , Bogdan Kondorowski Kancelaria adwokacka, Kutno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7752373871
REGON: 101621356
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Bogdan Kondorowski jest prawnikiem. Prowadzi od 2013 roku kancelarię adwokacką w Kutnie, w województwie łódzkim. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odbył też aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Płocku.

Oferta

Adwokat Bogdan Kondorowski reprezentuje osoby fizyczne i podmioty gospodarcze. Udziela ustnych porad prawnych, sporządza pisma, w tym te procesowe oraz reprezentuje klientów w sporach prawnych na etapie przedsądowym i w sądach różnych instancji. Do tego prawnik podejmuje się reprezentowania klientów w postępowaniach administracyjnych. Adwokat w ramach obsługi podmiotów gospodarczych pomaga zakładać, przekształcać i likwidować spółki prawa handlowego i inne podmioty gospodarcze. Ponadto sporządza i opiniuje umowy, wspiera w sporach z pracownikami i zajmuje się windykacją należności. W tym celu przygotowuje pozwy, sprzeciwy od nakazu zapłaty i apelacje. Dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych Bogdan Kondorowski ubiega się również o odszkodowania i zadośćuczynienia. Mogą one dotyczyć wypadków w pracy, błędów lekarskich, wypadków komunikacyjnych i niewywiązywania się z umów. Spory rozstrzygane są na drodze sądowej, także jako ugody oraz podczas mediacji i postępowań pojednawczych. Prawnik służy też wsparciem w innych sporach prawnych. Związane są one z takimi dziedzinami prawa jak:
  • prawo cywilne,
  • prawo karne,
  • prawo spadkowe,
  • prawo rodzinne,
  • prawo pracy.
Kontakt z kancelarią adwokacką Bogdana Kondorowskiego można nawiązać telefonicznie oraz e-mailowo. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Bogdan Kondorowski Kancelaria adwokacka

Bogdan Kondorowski Kancelaria adwokacka, Kutno

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Bogdan Kondorowski Kancelaria adwokacka