Poświadczanie umów sprzedaży, darowizny i najmu
Poświadczanie umów sprzedaży, darowizny i najmu, Agata Zawadzka-Bernasiak Kancelaria notarialna notariusz, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7311864172
REGON: 360180747
Rok założenia:
2015
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kancelaria notarialna Agaty Zawadzkiej-Bernasiak znajduje się w Łodzi. Notariusz prowadzi ją od 2015 roku. Wcześniej ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, odbyła aplikację notarialną, pełniła funkcję asesora oraz była zastępcą notariusza.

Oferta

Agata Zawadzka-Bernasiak w ramach przepisów zawartych w ustawie Prawo o notariacie z 14 lutego 1991 roku zajmuje się sporządzaniem aktów notarialnych. Są nimi wszystkie umowy dotyczące sprzedaży i darowizny nieruchomości, w tym umowy deweloperskie, zniesienia współwłasności i zakupu mieszkania lub domu. W ramach kompleksowej oferty notariusz pomaga też dokonać wpisu do księgi wieczystej albo założyć księgę wieczystą, jeśli jej nie ma. Formę aktu notarialnego mogą też przybrać umowa najmu nieruchomości, testament, intercyza, a także ustanowienie służebności i ustanowienie statutu spółki, w tym zoo i komandytowej.

Agata Zawadzka-Bernasiak w swojej kancelarii notarialnej przyjmuje w depozyt pieniądze, papiery wartościowe, nośniki danych i dokumenty oraz zajmuje się takimi czynnościami notarialnymi jak:
  • poświadczenia dziedziczenia
  • poświadczenia podpisów,
  • poświadczenia okazania dokumentu,
  • poświadczenia pozostawania przy życiu,
  • poświadczenia zgodności odpisów z dokumentem,
  • poświadczenia zgodności wypisów z dokumentem,
  • poświadczenia zgodności wyciągów z dokumentem.
Notariusz przygotowuje ponadto wypisy, odpisy i wyciągi z dokumentów, sporządza protokoły i przygotowuje oświadczenia. Może też tworzyć projekty dokumentów, aktów i oświadczeń. Dodatkowo notariusz zajmuje się protestami czeków i weksli.

Dodatkowe informacje związane z działalnością kancelarii notarialnej Agaty Zawadzkiej-Bernasiak znajdują się na stronie internetowej. Pytania można kierować telefonicznie albo e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Agata Zawadzka-Bernasiak Kancelaria notarialna notariusz

Agata Zawadzka-Bernasiak Kancelaria notarialna notariusz, Łódź

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Agata Zawadzka-Bernasiak Kancelaria notarialna notariusz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.