Bogata oferta usług rachunkowych
Bogata oferta usług rachunkowych, Gold Biuro Rachunkowe. Bożenna Majda-Czapnik, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9511492552
REGON: 13069705
Rok założenia:
2009

O firmie

Biuro rachunkowe Gold funkcjonuje na terenie Warszawy. Cieszymy się dobrą opinią na rynku. O naszym sukcesie zadecydowało wiele czynników, między innymi doświadczenie, a także duże zaangażowanie i potencjał intelektualny. Osobą decyzyjną w naszym przedsiębiorstwie jest Bożenna Majda-Czapnik. Na rynku działamy od 1998 roku.

Certyfikaty i dyplomy

Mamy polisę ubezpieczeniowa OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej.

Oferta

Biuro rachunkowe Gold powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie podmiotów gospodarczych na zarządzanie i doradztwo finansowe. U nas pomocy udziela wykwalifikowana kadra pracowników z uprawnieniami do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w ramach zezwoleń, wydanych przez właściwe organy.

Dzięki podpisanym przez klientów naszej firm pełnomocnictw możemy reprezentować ich przed organami administracji skarbowej i ZUS. Aby zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług podjęliśmy współpracę z kancelarią radcy prawnego. Mamy więc pewność, że działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zapewniamy profesjonalną obsługę księgową w Warszawie. Nasza oferta obejmuje prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów. Obsługujemy rozliczenia z Urzędem Skarbowym oraz prowadzimy ewidencję przychodów. Problemu nie stanowi dla nas obsługa spraw kadrowo-płacowych ani rozliczenia roczne lub z ZUS. Ponadto udzielamy fachowej pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz przy jej likwidowaniu. Zajmujemy się też tworzeniem biznesplanów.

Mamy dużą wiedzę z zakresu prawa dochodowego. Zapewniamy fachowe doradztwo księgowe oraz obsługę księgową klientów anglojęzycznych. Biegle komunikujemy się w tym języku. Z naszych usług korzystają przedsiębiorcy oraz osoby wykonujące wolny zawód typu prawnik czy lekarz. Pomagamy także klientom uzyskującym przychody z najmu lub dzierżawy i poszukujących porady finansowo-księgowej z podatku VAT i innych, a także opłat.

Do współpracy zachęcamy też podmioty gospodarcze, takie jak różne rodzaje spółek, stowarzyszenia, instytucje pożytku publicznego czy fundacje. Poradzimy sobie nawet z firmami zagranicznymi działającymi na terenie Polski.

Podczas pracy korzystamy z profesjonalnych, na bieżąco aktualizowanych programów księgowych i kadrowo-płacowych. Spełniają one potrzeby wielu odbiorców, przez co my jesteśmy w stanie zapewnić solidną obsługę.

Zapraszamy.

Produkty i usługi

Certyfikaty
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Przygotowywanie dokumentów w językach obcych
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Obsługa w języku
Tłumacz języka angielskiego
Zasięg działalności
Lokalny

Artykuły

Księgowość pełna czy uproszczona? Na czym polegają różnice?
Księgowość pełna czy uproszczona? Na czym polegają różnice?
Model księgowości w decydującej mierze zależy od wielkości naszego przedsiębiorstwa. Uproszczona sprawdzi się w małych firmach, ale pełna ma dodatkowe zalety.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Gold Biuro Rachunkowe. Bożenna Majda-Czapnik

Gold Biuro Rachunkowe. Bożenna Majda-Czapnik, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Gold Biuro Rachunkowe. Bożenna Majda-Czapnik

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Kompetencje
5,0
Rzetelność
5,0

Opinie użytkowników

Ulka
Ulka
5,0
18.05.2017
Nie da się ukryć, że to profesjonalistka. Księgowa zna się na rzeczy. Zawsze można liczyć na poradę i cenne uwagi na temat prowadzenia firmy. Polecam.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Kompetencje
  5,0
 • Rzetelność
  5,0