Księgowość prowadzimy bardzo rzetelnie
Księgowość prowadzimy bardzo rzetelnie, Professional Kancelaria podatkowo-księgowa Aneta Płysiuk, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342360503
REGON: 241672879
Rok założenia:
2010

O firmie

Kancelaria podatkowo-księgowa Professional mieści się w Katowicach. Działamy już od 2010 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług księgowych. Osobą decyzyjną w firmie jest Aneta Płysiuk.

Oferta

Posiadamy 8-letnie doświadczenie w branży rachunkowej, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i znacznie poszerzyliśmy ofertę. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni oraz mniejsze i większe firmy.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczanie podatków, sporządzanie wniosków do urzędów, prowadzenie ewidencji sprzedaży towarów, sporządzanie list płac oraz obsługę kadrowo-płacową.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Nieustannie jednak podnosimy poziom naszych kompetencji. Podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zadań. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, o czym informujemy naszych klientów.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które znacznie ułatwiają i skracają nasz czas pracy. Ponadto zajmujemy się prowadzeniem kart przychodów pracowników, prowadzeniem rejestrów zakupów i sporządzaniem rozliczeń z ZUS-u. Chętnie pomagamy klientom, którzy są na etapie zakładania własnej działalności gospodarczej. W tym zakresie zapewniamy pomoc przy wypełnianiu dokumentów i doradztwo w ustaleniu optymalnej formy opodatkowania dochodów.

Dodatkowo do naszych obowiązków należy ewidencja rejestrów oraz ewidencja wyposażania i środków trwałych, a także pomoc w zmniejszaniu obciążeń ZUS-owskich oraz podatkowych. Czynnie reprezentujemy klientów przed sądami i urzędami.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. Zapewniamy ochronę danych osobistych i poufność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby Kancelarii podatkowo-księgowej Professional w Katowicach.

Wideo

Kontakt

Kontakt Professional Kancelaria podatkowo-księgowa Aneta Płysiuk

Professional Kancelaria podatkowo-księgowa Aneta Płysiuk, Katowice

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Professional Kancelaria podatkowo-księgowa Aneta Płysiuk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sebastian
Sebastian
5.0
07.07.2019
Życzę tej firmie jak najwięcej klientów, gdyż tak profesjonalnych ludzi dawno nie spotkałem!
Kinga
Kinga
5.0
03.05.2019
Jestem zadowolona z wyboru biura rachunkowego. Super obsługa oraz dbałość o każdy szczegół.
Franciszek
Franciszek
5.0
04.03.2019
Pracownicy tego biura rachunkowego posiadają wiedzę i kompetencję, co da się zauważyć już po pierwszym spotkaniu. Polecam.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
04.01.2019
Jeśli prowadzicie firmę i chcecie powierzyć komuś swoje sprawy finansowe to tylko ta Kancelaria podatkowo-księgowa. Wielki plus za przesympatyczny kontakt z klientem oraz ogromną wiedzę.
Kornelia
Kornelia
5.0
07.11.2018
Kompetentni pracownicy, którzy dbają o klienta pod każdym względem. Otrzymałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie. Na pewno będę częściej korzystać.
Grażynka
Grażynka
5.0
04.09.2018
Firma pani Anety Płysiuk prowadzi wszystkie moje księgi rachunkowe. Dzięki temu w papierach panuje ład i porządek. Polecam.
Adam
Adam
5.0
23.07.2018
Świetna firma, która wie, co klient ma na myśli. Polecam serdecznie.
Adrianna
Adrianna
5.0
28.05.2018
Polecam tę firmę . Profesjonalizm widać gołym okiem. Bardzo sprawne wykonawstwo usług.