przyjazna Rachunkowość - usługi, Verso Usługi Księgowe Katarzyna Krajewska-Seta, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5261187684
REGON: 384909840
Rok założenia:
2019

O firmie

W Warszawie działa Verso, firma księgowa prowadzona z pasją przez doświadczoną Katarzynę Krajewską-Setę. Od 2019 roku działamy w obszarze księgowości, oferując profesjonalną obsługę dla przedsiębiorców.

Oferta

Świat biznesu, w którym funkcjonujemy od lat, dynamicznie się zmienia. Dlatego dążymy do doskonałości, nieustannie rozwijając nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Verso tworzy zespół doświadczonych specjalistów gotowych sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapewniamy kompleksową obsługę księgową dla małych i średnich firm oraz osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą.

Oferujemy szeroki zakres usług, a w tym:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • podatkową księgę przychodów i rozchodów,
  • deklaracje podatkowe PIT, CIT i VAT,
  • ewidencje dla celów rozliczenia podatku od towarów i usług (VAT).
Dodatkowo, dla firm, zapewniamy obsługę w zakresie kadr i płac. Sporządzamy listy płac, prowadzimy kartoteki pracowników, rozliczamy podatek dochodowy, i wykonujemy rozliczenia z ZUS.

Współpracując z nami, nie tylko zyskasz rzetelną obsługę księgową, ale także obniżysz koszty prowadzenia firmy, zaoszczędzisz cenny czas i nerwy. Z nami prowadzenie księgowości stanie się prostsze i bardziej efektywne.

Nie trać czasu na samodzielną obsługę ksiąg. Skontaktuj się z nami już dziś, napisz lub zadzwoń, a my zajmiemy się profesjonalnie Twoją księgowością.

Kontakt

Kontakt Verso Usługi Księgowe Katarzyna Krajewska-Seta

Verso Usługi Księgowe Katarzyna Krajewska-Seta, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Verso Usługi Księgowe Katarzyna Krajewska-Seta


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.