Usługi księgowe, kadry i płace oraz doradztwo podatkowe
Usługi księgowe, kadry i płace oraz doradztwo podatkowe, Cfk Sp. z o.o. Centrum Finansów i Księgowości, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5213319314
REGON: 015894655
KRS: 0000224544
Dodatkowe kontakty:

22 118 56 66

606 244 880

Rok założenia:
2004

O firmie

CFK Centrum Finansów i Księgowości to biuro rachunkowe znajdujące się w Warszawie. Działamy od 2004 roku, oferując usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności warszawskiej firmy CFK Centrum Finansów i Księgowości jest obsługa księgowa firm. Obsługujemy małe, średnie i duże firmy, spółki, organizacje pozarządowe, instytucje oraz osoby fizyczna prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

W ramach księgowości prowadzimy księgi rachunkowe, ewidencję ryczałtową oraz podatkową księgę przychodów i rozchodów. Przygotowujemy zakładowe plany kont, opracowujemy politykę rachunkowości na zasadach ustalonych z klientem, sporządzamy i przekazujemy do urzędów deklaracje podatkowe, sporządzamy i uaktualniamy rejestr środków trwałych oraz sporządzamy roczne sprawozdania finansowe. Zapewniamy też pełne księgowanie dokumentów źródłowych.

Oferujemy również obsługę kadr i płac. Obliczamy składki i zgłaszamy pracowników do ZUS, obliczamy zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych, kompletujemy i prowadzimy kartoteki pracownicze oraz sporządzamy listy płac, deklaracje imienne dla pracowników RMUA oraz deklaracje ZUS i US.

Zajmujemy się także rejestracją podmiotów prawnych, takich jak spółki z o.o. i jawne oraz działalności gospodarczej. Wypełniamy niezbędne formularze i składamy wniosek o wpis do KRS.

Potrzebujecie pomocy w prowadzeniu firmowej księgowości? Skontaktujcie się z nami!

Artykuły

Podstawowe zasady księgowości dla początkujących przedsiębiorców - CFK Centrum Finansów i Księgowości
Podstawowe zasady księgowości dla początkujących przedsiębiorców - CFK Centrum Finansów i Księgowości
Jednym z wyzwań w założeniu własnej działalności jest prawidłowe prowadzenie księgowości. Dowiedz się, co warto o tym wiedzieć, a także jak uniknąć błędów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Cfk Sp. z o.o. Centrum Finansów i Księgowości

Cfk Sp. z o.o. Centrum Finansów i Księgowości, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Cfk Sp. z o.o. Centrum Finansów i Księgowości


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.