Zapewniamy pełną obsługę księgową dla firm
Zapewniamy pełną obsługę księgową dla firm, Abacus Jadwiga Adamus, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9511576384
Rok założenia:
2000

O firmie

Kancelaria podatkowo-księgowa Abacus prowadzona jest przez Jadwigę Adamus. Siedziba biura znajduje się w Warszawie. Firma działa na rynku od ponad 20 lat, a dokładnie od 2000 roku. Posiada ona również oddział w Piasecznie.

Oferta

Kancelaria podatkowo-księgowa Abacus zajmuje się księgowością i rachunkowością. Biuro specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm. W zakres świadczonych usług wchodzi między innymi:
  • prowadzenie ksiąg handlowych,
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego.
Oferowana jest także kontrola nad wszelkimi rozliczeniami VAT oraz rocznymi rozliczeniami PIT. Firma pomaga zaprowadzić porządek w dokumentach, prowadzi rozliczenia transakcji wewnątrzwspólnotowych oraz rozlicza export i import. Biuro dba też o rejestrację dokumentów księgowych, pomaga w opracowaniu polityki rachunkowości i sporządzeniu planów kont. Zapewnia obsługę w zakresie ewidencjonowania środków trwałych, niematerialnych i wyposażenia.

Kancelaria Abacus oferuje również kompleksowe usługi w zakresie kadr i płac – zajmuje się przygotowaniem i obsługą wszelkich umów – zarówno jeśli chodzi o umowy o pracę, jak i dzieło czy zlecenie. W zakres świadczonych usług wchodzi:
  • sporządzanie świadectw pracy,
  • przygotowywanie list płac,
  • rozliczanie zwolnień lekarskich,
  • korekta rozliczeń podatkowych,
  • przygotowywanie deklaracji ZUS.
W ramach obsługi kadrowo-płacowej Abacus dba o zakładanie teczek osobowych pracowników. Oferuje prowadzenie dokumentacji dotyczącej urlopów, a także rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych.

W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się telefonicznie albo mailowo. Kancelaria Abacus zaprasza do współpracy.

Kontakt

Kontakt Abacus Jadwiga Adamus

Abacus Jadwiga Adamus, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Abacus Jadwiga Adamus


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.