Prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej
Prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej, Ekspert Małgorzata Zajkowska, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1131892270

O firmie

BIuro rachunkowe Ekspert znajduje się w Warszawie, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się księgowością oraz sprawami kadrowo-płacowymi. Działamy w branży od 2002 roku.

Oferta

Ekspert to licencjonowane biuro rachunkowe. Pomagamy zakładać firmy oraz zajmujemy się obsługą małych i średnich podmiotów gospodarczych z różnych branż. Ponadto obsługujemy od strony rachunkowej stowarzyszenia i fundacje. Kładziemy nacisk na dokładność i terminowe realizowanie zleceń. Zajmujemy się pełną i uproszczoną księgowością, w tym księgami przychodów i rozchodów oraz księgami handlowymi. Oferujemy:
  • rozliczanie podatków PIT, CIT i VAT,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • opracowanie zasad polityki rachunkowości,
  • opracowanie zakładowego planu kont,
  • doradztwo podatkowe dla firm.
Rozliczamy również dotacje unijne i pomagamy uzyskać kredyty. Sporządzamy niezbędne wnioski i biznesplany. Ponadto na zlecenie firm zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową. Przygotowujemy listy płac, umowy o pracę, a także inne dokumenty pracownicze. Rozliczamy również składki na ubezpieczenia społeczne i prowadzimy ewidencje urlopów oraz zwolnień lekarskich. Zapraszamy do skorzystania z oferty biura rachunkowego Ekspert! Więcej informacji o usługach udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Artykuły

Doradztwo dla firm – zalety korzystania z usług biura rachunkowego Ekspert
Doradztwo dla firm – zalety korzystania z usług biura rachunkowego Ekspert
Profesjonalne doradztwo prawno-podatkowe to świetna pomoc każdego przedsiębiorcy. Zapoznaj się z ofertą biura rachunkowego Ekspert i zadbaj o swoją firmę!

Wideo

Kontakt

Kontakt Ekspert Małgorzata Zajkowska

Ekspert Małgorzata Zajkowska, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Ekspert Małgorzata Zajkowska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.