Usługi rachunkowe w szerokim zakresie
Usługi rachunkowe w szerokim zakresie, Codex Biuro Rachunkowe Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213637333
Rok założenia:
2012

O firmie

Biuro rachunkowe Codex zajmuje się obsługą księgową przedsiębiorstw i przedsiębiorców. Jego placówka znajduje się na terenie Warszawy.

Oferta

Biuro rachunkowe Codex jest wpisane przez Ministerstwo Finansów na listę podmiotów uprawnionych do prowadzenia ksiąg rachunkowych w imieniu klientów. Jego usługi są objęte obowiązkowym ubezpieczeniem OC.

Od 9 lat biura specjalizuje się w obsłudze księgowości dla jednoosobowych działalności gospodarczych, małych i średnich przedsiębiorstw. Zajmuje się zarówno księgowością uproszczona, jak i pełną.

Poza prowadzeniem ksiąg handlowych i rachunkowych, w tym księgi przychodów i rozchodów, proponowana oferta to między innymi:
  • ewidencja przychodów,
  • współpraca z audytorami Klienta,
  • kontakt z organami podatkowymi,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • wyprowadzanie zaległości podatkowych,
  • pomoc przy uruchamianiu i likwidacji firmy,
  • ewidencja zakupu i sprzedaży na potrzeby VAT.
Biuro udziela również swoim klientom pełnej informacji dotyczącej obowiązków i zadań księgowych, a także doradza w kwestiach właściwej księgowości. Sporządza też dla nich specjalne raporty rozliczeniowe w języku polskim lub angielskim. Ponadto Codex prowadzi dla swoich klientów wszystkie sprawy kadrowo-płacowe.

Osoby zainteresowane szczegółami oferty proszone są o kontakt.

Kontakt

Kontakt Codex Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

Codex Biuro Rachunkowe Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Codex Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.