Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 20:00
Wt.
08:30 - 20:00
Śr.
08:30 - 20:00
Cz.
08:30 - 20:00
Pt.
08:30 - 20:00
Sb.
08:30 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7122522861
REGON: 431208050
Rok założenia:
2000

O firmie

Stomatolodzy, Dental Przychodnia Stomatologiczna, Lublin Przychodnia stomatologiczna Dental w Lublinie już od ponad piętnastu lat dba o to, by Państwa zęby były zdrowe i mocne. Świadczy usługi z takich dziedzin stomatologii, jak m.in. endodoncja, protetyka czy ortodoncja.

Dowodem zaufania pacjentów było zdobycie tytułu Przyjazny Dentysta w akcji organizowanej przez Colgate i Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Doświadczeni lekarze zajmują się najmłodszymi oraz dorosłymi pacjentami.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Zdrowe i silne uzębienie jest gwarancją dobrego samopoczucia. Estetycznie wyglądające zęby są ogromnym atutem zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Regularne wizyty w przychodni stomatologicznej Dental pozwolą uniknąć wielu poważnych problemów. W przychodni pracują stomatologowie z bogatą praktyką.

W czym specjalizuje się przychodnia stomatologiczna Dental w Lublinie?

Przychodnia stomatologiczna Dental w Lublinie specjalizuje się w kompleksowym leczeniu stomatologicznym. W ramach świadczonych usług przeprowadza leczenie endodontyczne, wykonuje zabiegi profilaktyczne, uzupełnia braki w uzębieniu, leczy wady zgryzu, a także dba o estetykę zębów. Proponuje leczenie w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym. Stosuje znieczulenie komputerowe The Wand, które jest komfortowym rozwiązaniem dla pacjentów.

Gdzie wykonać wybielanie zębów w Lublinie?

Wybielanie zębów w Lublinie można wykonać w przychodni stomatologicznej Dental. Wybielanie wykonuje metodą nakładkową lub z pomocą lampy Beyond. Pomaga również w wybielaniu martwych zębów. Przed zabiegiem wybielania poleca wykonanie piaskowania, które pozwoli pozbyć się kamienia nazębnego. W ramach profilaktyki wykonuje także lakierowanie oraz lakowanie polegające na uszczelnianiu bruzd i zagłębień zębów.

Jak uzupełnić braki zębowe?

Braki zębowe można uzupełnić wdrażając leczenie protetyczne. W przychodni Dental prowadzone są zabiegi wszczepiania implantów. Braki w uzębieniu są również uzupełniane z wykorzystaniem materiałów protetycznych. Są to:
  • mosty
  • korony
  • protezy

Artykuły

Jak zadbać o wyjątkowy uśmiech, czyli wybielanie zębów i nie tylko
Jak zadbać o wyjątkowy uśmiech, czyli wybielanie zębów i nie tylko
Warto zdecydować się na wykonywane przez dobre gabinety dentystyczne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, takie jak wybielanie, skaling i piaskowanie.
Proste zęby dzięki leczeniu ortodontycznym
Proste zęby dzięki leczeniu ortodontycznym
Dobre gabinety stomatologiczne w ramach leczenia ortodontycznego są w stanie zaoferować pacjentom różne rodzaje aparatów, w tym m.in. samoligaturujący.
W jakich przypadkach stosuje się leczenie kanałowe?
W jakich przypadkach stosuje się leczenie kanałowe?
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń i znieczulenia, leczenie endodontyczne wykonywane w dobrych gabinetach stomatologicznych jest skuteczne i bezbolesne.
Poszczególne zabiegi realizowane w dobrych gabinetach stomatologicznych
Poszczególne zabiegi realizowane w dobrych gabinetach stomatologicznych
W dobrych przychodniach stomatologicznych wykonywane są różnego rodzaju zabiegi, dzięki którym pacjenci mogą cieszyć się śnieżnobiałym, zdrowym uśmiechem.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dental Przychodnia Stomatologiczna

Dental Przychodnia Stomatologiczna, Lublin

Opinie (7)

Opinie o firmie Dental Przychodnia Stomatologiczna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Seba
Seba
5.0
03.05.2019
Przychodnia przyjazna pacjentowi. Chodzę tutaj z przyjemnością.
Jacek
Jacek
5.0
03.03.2019
Dzięki zabiegom w narkozie nie trzeba się już obawiać bólu.
Grześ
Grześ
5.0
14.01.2019
Kompleksowa opieka stomatologiczna. Wszystkie zabiegi w jednym miejscu.
Emil
Emil
5.0
27.11.2018
Zęby leczy tutaj moja cała rodzina. Każdy z jej członków jest zadowolony i uśmiechnięty.
Patryk
Patryk
5.0
13.09.2018
Jakiś czas temu wybrałem się tutaj na zabieg wybielania zębów lampą Beyond. Zabieg został przeprowadzony sprawnie i z dobrym efektem.
Edytka
Edytka
5.0
31.07.2018
Moja córka nie boi się wizyt w tej przychodni. Pracujący tutaj stomatologowie wiedzą jak podejść do małego dziecka. Świetni fachowcy.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.06.2014
Bardzo polecam ten gabinet. Przemiła atmosfera i widać było, że dentysta z powołania.polecam!