Kompleksowe czynności notarialne
Kompleksowe czynności notarialne, Gruszka Andrzej Kancelaria notarialna, Tuszyn

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 15:00
Wt.
09:00 - 15:00
Śr.
09:00 - 15:00
Cz.
09:00 - 15:00
Pt.
09:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7711041540
REGON: 590395429
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Kancelaria notarialna Andrzeja Gruszki znajduje się w Tuszynie, w województwie łódzkim. Notariusz założył biuro w 1996 roku i od tego czasu zajmuje się obowiązkami wynikającymi z przepisów zawartych w ustawie Prawo o notariacie, z 14 lutego 1991 roku. Działa na rzecz osób fizycznych i osób prawnych.


Oferta

Notariusz Andrzej Gruszka zapewnia pełen zakres czynności notarialnych, w tym sporządzanie testamentów, aktów notarialnych i poświadczeń. Akty mogą dotyczyć sprzedaży lub darowizny nieruchomości, natomiast poświadczenia wymagane są między innymi dla potwierdzenia zgodności odpisu z oryginałem, określenia daty okazania dokumentu i potwierdzenia własnoręczności podpisu. Rejent zajmuje się ponadto przygotowywaniem i doręczaniem oświadczeń i sporządzaniem wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów.

Inne czynności wykonywane przez Andrzeja Gruszkę to spisywanie protokołów oraz:
  • protesty weksli
  • protesty czeków
  • projekty umów
  • projekty porozumień
  • projekty ugód
  • projekty testamentów
Notariusz przechowuje również papiery wartościowe, pieniądze i dokumenty oraz pomaga klientom prowadzić konta depozytowe. Zajmuje się także wykonywaniem wpisów do ksiąg wieczystych. W sytuacji, gdy jest to konieczne rejent współpracuje z tłumaczami przysięgłymi.

Dodatkowe informacje dotyczące notariusza Andrzeja Gruszki znajdą Państwo na stronie internetowej lub otrzymają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Gruszka Andrzej Kancelaria notarialna

Gruszka Andrzej Kancelaria notarialna, Tuszyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Gruszka Andrzej Kancelaria notarialna