Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7311864172
REGON: 360180747
Rok założenia:
2015
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Notariusze, Agata Zawadzka-Bernasiak Kancelaria notarialna notariusz, Łódź Agata Zawadzka-Bernasiak prowadzi od 2015 roku kancelarię notarialną w Łodzi, w dzielnicy Widzew. Notariusz ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz odbyła aplikację notarialną. Pełniła też funkcję asesora i zastępcy notariusza.

Oferta

Podstawą świadczenia czynności notarialnych przez Agatę Zawadzką-Bernasiak jest ustawa Prawo o notariacie z 14 lutego 1991 roku. Notariusz pomaga zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Zapewnia dotrzymywanie terminów i zachowanie powierzonych informacji w tajemnicy.

Czym zajmuje się notariusz Agata Zawadzka-Bernasiak z Łodzi?

Notariusz Agata Zawadzka-Bernasiak prowadząca kancelarię w Łodzi zajmuje się przede wszystkim sporządzaniem aktów notarialnych i poświadczeń. Akty notarialne to m.in. umowy sprzedaży, darowizny, testamenty, a także umowy podziału majątku wspólnego. Ponadto do aktów notarialnych zaliczają się umowy wieczystego użytkowania, ustanowienia służebności oraz założenia spółki akcyjnej, zoo, komandytowo-akcyjnej i komandytowej.

Jakie poświadczenia sporządza Agata Zawadzka-Bernasiak?

Poświadczenia sporządzane przez notariusza Agatę Zawadzką-Bernasiak to przede wszystkim dokumenty poświadczające prawo do dziedziczenia. Ponadto notariusz poświadcza podpisy, daty, pozostawanie przy życiu oraz zgodność wyciągów, kopii i odpisów z oryginałem dokumentu.

Jakie inne czynności notarialne wykonuje Agata Zawadzka-Bernasiak?

Inne czynności notarialne wykonywane przez Agatę Zawadzką-Bernasiak obejmują sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów. Ponadto klienci kancelarii notarialnej mogą skorzystać z depozytu papierów wartościowych, pieniędzy, dokumentów i danych na cyfrowych nośnikach oraz zlecić:
  • doręczanie oświadczeń,
  • spisywanie protokołów,
  • sporządzanie protestów czeków,
  • sporządzanie protestów weksli,
  • sporządzanie projektów oświadczeń,
  • sporządzanie projektów aktów,
  • sporządzanie projektów dokumentów.
Więcej informacji o działalności kancelarii notarialnej Agaty Zawadzkiej-Bernasiak znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z notariuszem najłatwiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Artykuły

Niezbędne dokumenty notarialne przy zbyciu działki i lokalu - Agata Zawadzka-Bernasiak Kancelaria notarialna notariusz
Niezbędne dokumenty notarialne przy zbyciu działki i lokalu - Agata Zawadzka-Bernasiak Kancelaria notarialna notariusz
Przy zbyciu działki czy lokalu, do wykonania czynności notarialnych niezbędne będą odpowiednie dokumenty. Sprawdź, jakie pisma należy dostarczyć do notariusza!
Bezpieczne dokumenty w depozycie notarialnym w kancelarii Agaty Zawadzkiej-Bernasiak
Bezpieczne dokumenty w depozycie notarialnym w kancelarii Agaty Zawadzkiej-Bernasiak
Jak zapewnić bezpieczeństwo ważnym dokumentom lub dużej sumie pieniędzy? Skorzystaj z depozytu w kancelarii notarialnej Agaty Zawadzkiej-Bernasiak w Łodzi.
Jakie dokumenty będą potrzebne do umowy sprzedaży nieruchomości?
Jakie dokumenty będą potrzebne do umowy sprzedaży nieruchomości?
Jednym z najczęściej sporządzanych aktów notarialnych jest umowa zbycia nieruchomości. Jakie dokumenty mogą być potrzebne notariuszowi do jej spisania?
Profesjonalne usługi notarialne – wybierz kancelarię Agaty Zawadzkiej-Bernasiak
Profesjonalne usługi notarialne – wybierz kancelarię Agaty Zawadzkiej-Bernasiak
Profesjonalne usługi notarialne oferuje notariusz Agata Zawadzka-Bernasiak. Sporządzi m.in. akt notarialny, testament, poświadczenie własnoręczności podpisu.
Akt poświadczenia dziedziczenia – co to jest, kiedy się go sporządza?
Akt poświadczenia dziedziczenia – co to jest, kiedy się go sporządza?
Akt poświadczenia dziedziczenia sporządza się w celu potwierdzenia nabycia praw do przyjęcia spadku, bez konieczności rozstrzygania tego na drodze sądowej.
Najważniejsze obowiązki notariusza. Warto je poznać!
Najważniejsze obowiązki notariusza. Warto je poznać!
Notariusz pełni zawód zaufania publicznego i w związku z tym musi przestrzegać kodeksu etycznego. Co jest w nim zapisane? Jakie są obowiązki notariusza?

Wideo

Kontakt

Kontakt Agata Zawadzka-Bernasiak Kancelaria notarialna notariusz

Agata Zawadzka-Bernasiak Kancelaria notarialna notariusz, Łódź

Słowa kluczowe

Opinie (25)

Opinie o firmie Agata Zawadzka-Bernasiak Kancelaria notarialna notariusz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Wioletta
Wioletta
5.0
30.09.2020
Pani notariusz dostarczyła na moją prośbę oświadczenie. Polecam.
Mariusz
Mariusz
5.0
12.07.2020
Od kilku miesięcy korzystam z usług tej Kancelarii - kiedy wyjeżdżam poza granice kraju przechowują ważne dla mnie dokumenty oraz pieniądze. Polecam, są rzetelni.
Marek
Marek
4.0
22.05.2020
Skorzystałem z pomocy kancelarii, ponieważ potrzebowałem poświadczenia daty. Miła pani notariusz, terminowość wykonania zlecenia. Polecam serdecznie.
Roman
Roman
4.0
23.03.2020
Zleciłem im przygotowanie projektu umowy, wszystko wykonali w naprawdę krótkim czasie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy - polecam!
Małgorzata
Małgorzata
5.0
31.01.2020
Przygotowali dla mnie poświadczenie dziedziczenia, wszystko z dbałością o szczegóły. Polecam tę Kancelarię Notarialną.
Grażyna
Grażyna
5.0
06.11.2019
Serdecznie polecam kancelarię Pani Zawadzkiej-Bernasiak. Podjęli się przygotowania aktu notarialnego w krótkim czasie, na czym bardzo mi zależało. Dziękuję, na pewno jeszcze w razie potrzeby skorzystam z usług tej Kancelarii.
Dawid
Dawid
5.0
05.09.2019
Pani notariusz dostarczyła na moją prośbę oświadczenie. Dobrze, że jest taka możliwość.
Filip
Filip
5.0
22.07.2019
Musiałem wyjechać w pilnej sprawie, a bałem się zostawić w domu ważne dokumenty. Wybrałem się więc do tej kancelarii i zostawiłem je w depozycie. Uważam, że to dobre rozwiązanie.
Emil
Emil
5.0
12.05.2019
Skorzystałem z pomocy kancelarii, ponieważ potrzebowałem poświadczenia daty. Pani rejent nie miała z tym żadnego problemu, dlatego polecam to miejsce.
Łukasz
Łukasz
5.0
10.03.2019
Na moje zlecenie Pani notariusz sporządziła projekt umowy. Jestem z niego bardzo zadowolony.
Mirek
Mirek
5.0
06.01.2019
Pani notariusz przygotowała dla mnie poświadczenie dziedziczenia. Dokument sporządzono w pełni profesjonalnie.
Leszek
Leszek
5.0
07.11.2018
Polecam kancelarię Pani Zawadzkiej-Bernasiak. Przygotowanie aktu notarialnego nie było żadnym problemem.
Franek
Franek
5.0
26.09.2018
Pani Agata rzetelnie przygotowała moje protesty weksli, zadbała o każdy szczegół. Jestem bardzo zadowolony i na pewno skorzystam ponownie z jej usług.
Robert
Robert
5.0
04.08.2018
Regularnie współpracuję z Panią Agatą i zawsze jestem bardzo zadowolony. Szybko, tanio, sympatycznie.
Zofia
Zofia
5.0
18.07.2018
Bałam się, że wizyta u notariusza zrujnuje mój budżet, ale wyszłam stamtąd pozytywnie zaskoczona. Nie tylko tanio, ale przede wszystkim rzetelnie.
Marcela
Marcela
5.0
03.06.2018
Jeśli szukacie usług profesjonalnego notariusza koniecznie zapoznajcie się z ofertą Pani Agaty. To specjalistka w sporządzaniu aktów notarialnych.
Anna
Anna
5.0
13.05.2018
Pani Agata jest przemiłą osobą, ma dobry kontakt z klientami. Nie sądziłam, że sporządzenie testamentu przebiegnie tak szybko. Na pewno skorzystam z jej usług ponownie.
Judyta
Judyta
5.0
30.04.2018
Pani Agata bardzo pomogła mi podczas sprawy o dziedziczenie, przygotowała wszystkie potrzebne dokumenty. Jestem bardzo wdzięczna.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
08.03.2018
Długo szukałem odpowiedniego notariusza i wreszcie go znalazłem. Z Panią Agatą współpraca przebiega bezproblemowo. Polecam serdecznie!
Katarzyna
Katarzyna
5.0
08.02.2018
Ostatnio korzystałam z kancelarii w celu sporządzenia testamentu. Pani Agata to bardzo miła i pomocna osoba, byłam bardzo zadowolona.
Angelika
Angelika
5.0
15.01.2018
Za każdym razem, kiedy potrzebuję poświadczenia zgodności dokumentów czy odpisów, korzystam z usług tej kancelarii. Wszystko przebiega szybko i w miłej atmosferze.
Małgosia
Małgosia
5.0
08.12.2017
O kancelarii Pani Agaty dowiedziałam się od koleżanki. Od tego czasu często przechowuję tam pieniądze i papiery wartościowe. Mam pewność, że moje rzeczy są bezpieczne.
Jakub
Jakub
5.0
08.11.2017
Często korzystam z oferty pani Agaty w zakresie sporządzania różnego rodzaju umów czy dokumentów. Wszystko zawsze przebiega terminowo i rzetelnie.
Renata
Renata
5.0
28.10.2017
Pani Agata jest profesjonalistką. Korzystałam z jej usług po śmierci męża, bardzo szybko załatwiła wszystkie formalności związane z testamentem. Polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
19.11.2015
Polecam serdecznie
Zobacz więcej (15)