Sporządzanie aktów notarialnych
Sporządzanie aktów notarialnych , Agnieszka Kunecka, Marcin Jączek Kancelaria notarialna Spółka cywilna, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7123432108
REGON: 521443777
Branża:

O firmie

Kancelaria Notarialna, którą prowadzą Agnieszka Kunecka i Marcin Jączek znajduje się w Lublinie. Notariusze działają w myśl przepisów ustawy Prawo o notariacie z 14 lutego 1991 roku.

Oferta

Notariusze Agnieszka Kunecka i Marcin Jączek sporządzają akty notarialne. Są to pełnomocnictwa, testamenty, oświadczenia, intercyzy, a także inne umowy. Wśród nich są umowy sprzedaży, darowizny, zamiany, spółek, deweloperskie oraz działu spadku i zniesienia współwłasności. Rejenci przygotowują także akty poświadczenia dziedziczenia i inne dokumenty poświadczające. Poświadczają własnoręczność podpisu, przebywanie w danym miejscu, pozostawanie przy życiu, datę okazania dokumentu i zgodność z dokumentami odpisów, wypisów i kopii.

Notariusze Agnieszka Kunecka i Marcin Jączek przygotowują również wypisy, wyciągi i odpisy dokumentów i spisują protokoły. Czynności notarialne to także:
  • sporządzenie protestów czeków i weksli,
  • sporządzanie projektów aktów i oświadczeń,
  • przyjmowanie na przechowanie pieniędzy, papierów wartościowych, dokumentów i danych na nośnikach cyfrowych.
Dodatkowe informacje dotyczące Kancelarii Notarialnej, której właścicielami są Agnieszka Kunecka i Marcin Jączek dostępne są telefonicznie i mailowo.

Kontakt

Kontakt Agnieszka Kunecka, Marcin Jączek Kancelaria notarialna Spółka cywilna

Agnieszka Kunecka, Marcin Jączek Kancelaria notarialna Spółka cywilna, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Agnieszka Kunecka, Marcin Jączek Kancelaria notarialna Spółka cywilna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.