Czynności notarialne
Czynności notarialne, Joanna Jaśkowiak Kancelaria notarialna, Kórnik

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7851034327
REGON: 630572705
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Nazywam się Joanna Jaśkowiak i jestem notariuszem. Moja kancelaria notarialna mieści się w Kórniku, w powiecie poznańskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Działam od 1996 roku.

Oferta

Jako notariusz świadczę szereg usług notarialnych uwzględnionych w ustawie prawo o notariacie. Posiadam wszelkie upoważnienia do sporządzania aktów notarialnych i dokonywania innych czynności notarialnych. Wykonuję akty notarialne dotyczące spadków, darowizn oraz podziałów majątkowych. Ponadto doręczam oświadczenia i przyjmuję na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe i inne przedmioty.

Oferta mojej Kancelarii obejmuje również:
  • umowy przedwstępne,
  • umowy dożywocia,
  • umowy deweloperskie,
  • umowy zamiany,
  • umowy sprzedaży,
  • umowy zniesienia współwłasności,
  • umowy ustanowienia odrębności własności lokali,
  • umowy o sposobie korzystania z nieruchomości wspólnych.
Zajmuję się sporządzaniem aktów poświadczenia dziedziczenia oraz poświadczeń związanych z własnoręcznością podpisu, zgodności wyciągu odpisu oraz kopii z dokumentem. Spółki korzystające z pomocy Kancelarii mają zapewnione sporządzenie aktów założycielskich oraz umów spółek.

Czynności notarialne dokonywane są przede wszystkim w Kancelarii notarialnej, jednak w razie konieczności istnieje możliwość wykonania ich także w innym miejscu.

W czasie pracy kieruję się dobrem klienta oraz etyką zawodową. Notariusz jako osoba zaufania publicznego udziela stronom wyjaśnień dotyczących dokonywanych czynności.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Joanna Jaśkowiak Kancelaria notarialna

Joanna Jaśkowiak Kancelaria notarialna, Kórnik

Opinie (1)

Opinie o firmie Joanna Jaśkowiak Kancelaria notarialna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Gabriela
Gabriela
5.0
30.05.2022
Z usług Pani Joanny korzystaliśmy jakiś czas temu i naprawdę bardzo polecamy. Notariusz z ogromną cierpliwością i podejściem do klienta, który udzielił nam świetnych porad odnośnie formalności i obowiązków związanych z przekazaniem darowizny. Naprawdę ogromna wiedza i nieoceniona pomoc.