Materiał Partnera

Pełen zakres usług renomowanego gabinetu stomatologicznego Ewa-Dent

Pełen zakres usług renomowanego gabinetu stomatologicznego Ewa-Dent

Zdrowe, śnieżnobiałe zęby to ogromny atut, który zwiększa pewność siebie i powoduje, że jesteśmy bardziej otwarci w relacjach z innymi ludźmi. Kompleksowe dbanie o uzębienie nie jest jednak proste, a zwykłe szczotkowanie jest w większości przypadków niewystarczające. Warto więc odwiedzać regularnie gabinet dentystyczny – pomoże on nie tylko w sytuacjach, gdy konieczne jest leczenie zębów, ale też zadba o ich stronę wizualną.

Trafna diagnoza

Zanim stomatolog przystąpi do wyboru metody leczenia zębów pacjenta, konieczne jest wykonanie szczegółowych badań. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi dostępnemu w renomowanym gabinecie stomatologicznym Ewa-Dent można szybko i sprawnie wykonać zdjęcie RTG – specjaliści korzystają z przeznaczonego do tego aparatu oraz radiowizjografii. Profesjonalne badanie stanu uzębienia przeprowadzane przez specjalistów z Ewa-Dent zalecane jest nie tylko dla dorosłych pacjentów, ale też dla dzieci. Warto dbać o ich zęby już od najmłodszych lat i kształtować odpowiedni stosunek do gabinetu stomatologicznego. Po ustaleniu źródła bólu czy innych problemów z zębami dentysta zaproponuje właściwą metodę leczenia. Po jego realizacji warto zdecydować się na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, np. wybielanie, skaling czy piaskowanie. W ramach świadczonych usług dentyści z Ewa-Dent mogą także przeprowadzić lakierowanie zębów czy lakowanie bruzd. Należy jednak w pierwszej kolejności kompleksowo zadbać o stan uzębienia i wyleczyć wszelkie pojawiające się nieprawidłowości – jakie dokładnie metody proponują specjaliści z gabinetu stomatologicznego Ewa-Dent?

Odpowiednie metody leczenia

Problemy z zębami najczęściej objawiają się uciążliwym, silnym bólem. Może on oznaczać pojawienie się stanu zapalnego, co w konsekwencji zmusza pacjenta do poddania się leczeniu kanałowemu. Endodoncja to jeden z działów stomatologii zachowawczej wzbudzających sporo emocji wśród pacjentów. Renomowany gabinet stomatologiczny Ewa-Dent wykonuje zabiegi w ramach leczenia kanałowego w sposób profesjonalny oraz – co najważniejsze – całkowicie bezbolesny. Zastosowanie nowoczesnego znieczulenia miejscowego kompletnie eliminuje jakikolwiek dyskomfort u pacjenta, dzięki czemu można skutecznie wyleczyć chory ząb i uratować go przed ekstrakcją. W gabinecie Ewa-Dent wykonywane są również poważniejsze zabiegi, np. z zakresu chirurgii. W przypadku zastosowania endodoncji lekarz może zaproponować także działania wspierające tę metodę leczenia, takie jak podcięcie wędzidełka, odsłonięcie zęba zatrzymanego czy usuwanie torbieli. Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów leczących w gabinecie dentystycznym Ewa-Dent zapewnia pacjentom doskonałą atmosferę i pełen profesjonalizm podczas wykonywanych zabiegów.

Opracowanie:
Łazy, Kościuszki 46
tel. 32 671 99 06
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz