Dowiedz się więcej...

Chociaż robisz wszystko, by żyć bezpiecznie, wielu zdarzeń losowych nie jesteś w stanie przewidzieć. Nagły wypadek powodujący niezdolność do pracy, poważna choroba, w efekcie której czeka Cię długi pobyt w szpitalu i kosztowne leczenie. I mimo że nie jesteś w stanie tego uniknąć, możesz uchronić się przed skutkami takich wydarzeń. W jaki sposób? Wystarczy, że wykupisz ubezpieczenie.

Ubezpieczenie ma charakter dobrowolny. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na ten krok. Warto jednak rozważyć taką opcję, by, w razie niespodziewanych sytuacji, otrzymać środki finansowe niezbędne do wyeliminowania przykrych skutków działań losowych.

Jeśli szukasz odpowiedniego ubezpieczenia dla siebie i swojej rodziny, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zdobądź wiedzę dzięki praktycznym poradnikom. Poznaj orientacyjne stawki ubezpieczeń. Sprawdź, z którymi firmami ubezpieczeniowymi warto podjąć współpracę. Nie daj się zaskoczyć - wykup polisę już teraz!

Nieruchomości

Posiadasz nieruchomość, na której zakup pracowałeś wiele lat. Nic więc dziwnego, że starasz się uchronić ją przed negatywnymi skutkami związanymi z nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi. Ale czy faktycznie robisz wszystko, by tak było? Czy posiadasz ubezpieczenie nieruchomości?

Polisę możesz wykupić na każdą nieruchomość (dom, mieszkanie, budynek gospodarczy, biurowiec), którą chcesz zabezpieczyć przed niespodziewanymi sytuacjami losowymi. I mimo że ubezpieczenie nieruchomości nie zapobiegnie im w żaden sposób, zyskasz finansowe wsparcie w ramach odszkodowania wypłacanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

Zalanie, pożar, włamanie z kradzieżą to przypadki, które nie należą do rzadkości. Jednak posiadając odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości, już nie musisz się martwić. Dzięki odszkodowaniu zdobędziesz środki finansowe, które pozwolą Ci odtworzyć utracony majątek. W ramach polisy na nieruchomość możesz ubezpieczyć nie tylko "mury", ale również mienie ruchome i stałe elementy.

Komunikacyjne

Umiejętność kierowania pojazdami przydaje się w codziennym życiu. Prowadzenie samochodu pozwala niemal całkowicie uniezależnić się od środków komunikacji (tj. autobusów, tramwajów, pociągów), co oznacza dużą wygodę. Samodzielne kierowanie autem ma jeszcze jedną zaletę - zwiększa atrakcyjność w oczach pracodawcy, dając większe szanse na znalezienie pracy.

Chociaż ubezpieczenia komunikacyjne nie zapobiegną nieprzewidzianym zdarzeniom na drodze, w razie kolizji czy wypadku, napraw pojazdu czy leczenia uszczerbku na zdrowiu nie będzie trzeba finansować z własnej kieszeni.

Zastanawiasz się, gdzie ubezpieczyć samochód? Skorzystaj z oferty pośredników ubezpieczeniowych - w jednym miejscu znajdziesz propozycje wielu towarzystw. Dzięki temu możesz porównać dostępne opcje, wybierając rozwiązanie najkorzystniejsze dla Ciebie. Sprawdź, gdzie warto ubezpieczyć pojazd.

Na życie

Życie jest największą wartością, której należy strzec. Czyha na nie wiele niebezpieczeństw, choćby poważnych chorób, które niszczą zdrowie, uniemożliwiają aktywność zawodową itp. I mimo że nie jesteś w stanie przewidzieć zdarzeń losowych i nie zawsze masz możliwość, by im zapobiec, możesz zrobić coś, co pozwoli Ci uniknąć finansowych skutków przykrych sytuacji. Wystarczy, że wykupisz ubezpieczenie na życie.

Tzw. "życiówka" to polisa, dzięki której poczujesz się pewniej i bezpieczniej. Będziesz mieć świadomość, że w razie nieprzewidzianych sytuacji losowych, Twoi najbliżsi nie pozostaną bez środków do życia - jeśli to Ty jesteś głównym żywicielem rodziny. Z pieniędzy pochodzących z odszkodowania wypłacanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe, można zapewnić sobie dobry byt na dotychczasowym poziomie - mimo czasowej utraty środków do życia.

Wykupując ubezpieczenie na życie, warto wziąć pod uwagę nie tylko wysokość składki, ale przede wszystkim wartość polisy. Od niej będzie zależeć wysokość wypłacanego odszkodowania. Im wyższa, tym większego finansowego wsparcia możesz oczekiwać. Dlatego przeanalizuj dostępne oferty i wybierz rozwiązanie, które odzwierciedla Twoje oczekiwania i potrzeby.

Artykuły

Jak wybrać OCP i na co zwrócić przy tym uwagę?
Na jakie aspekty należy koniecznie zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej polisy OCP? Co jest tutaj szczególnie ważne? Na te pytania odpowiadamy w artykule.
Ubezpieczenie na życie, dlaczego warto wykupić polisę?
Zakup polisy na życie nie jest koniecznością, ale w wielu przypadkach okazuje się dobrym rozwiązaniem. Kiedy warto podjąć decyzję o wykupieni ubezpieczenia?
Ubezpieczenie na życie. Jakie wybrać, by było najkorzystniejsze?
Wybierając ubezpieczenie na życie zadbajmy, by jego suma ubezpieczenia była wysoka, a zakres był rozbudowany i obejmował jak najwięcej zdarzeń.
Pełna ochrona pojazdu, czyli ubezpieczenie OC i AC
Polisa OC chroni kierowcę przed roszczeniami poszkodowanych w spowodowanym przez niego wypadku. Ubezpieczenie AC pozwala mu pokryć szkody własnego pojazdu.
Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach?
Życie często zaskakuje nas nieszczęśliwymi wypadkami. Dlatego warto zdobyć odrobinę wiedzy na temat dostępnych ubezpieczeń oraz na co możemy się ubezpieczyć.
Wdrożenie Pracowniczych Planów Kapitałowych w firmie zatrudniającej powyżej 50 pracowników
Wdrożenie Pracowniczych Planów Kapitałowych w firmie zatrudniającej ponad 50 osób wymaga wyboru instytucji finansowej oraz podpisania z nią stosownych umów.
Gdzie najlepiej ubezpieczyć mieszkanie lub dom?
Jeśli chcesz ubezpieczyć mieszkanie lub dom, nie wybieraj pierwszej lepszej oferty. Spokojnie przeanalizuj oferty. Wtedy nie będziesz żałować swojej decyzji.
Co daje ubezpieczenie domu lub mieszkania i czy warto się na nie zdecydować?
Dom i mieszkanie można skutecznie ochronić np. na wypadek wielu zdarzeń losowych. Co konkretnie obejmuje kompleksowo przygotowana polisa ubezpieczeniowa?

Rankingi

Znajdź najlepsze firmy ubezpieczeniowe