Dowiedz się więcej...

Chociaż robisz wszystko, by żyć bezpiecznie, wielu zdarzeń losowych nie jesteś w stanie przewidzieć. Nagły wypadek powodujący niezdolność do pracy, poważna choroba, w efekcie której czeka Cię długi pobyt w szpitalu i kosztowne leczenie. I mimo że nie jesteś w stanie tego uniknąć, możesz uchronić się przed skutkami takich wydarzeń. W jaki sposób? Wystarczy, że wykupisz ubezpieczenie.

Ubezpieczenie ma charakter dobrowolny. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na ten krok. Warto jednak rozważyć taką opcję, by, w razie niespodziewanych sytuacji, otrzymać środki finansowe niezbędne do wyeliminowania przykrych skutków działań losowych.

Jeśli szukasz odpowiedniego ubezpieczenia dla siebie i swojej rodziny, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zdobądź wiedzę dzięki praktycznym poradnikom. Poznaj orientacyjne stawki ubezpieczeń. Sprawdź, z którymi firmami ubezpieczeniowymi warto podjąć współpracę. Nie daj się zaskoczyć - wykup polisę już teraz!

Nieruchomości

Posiadasz nieruchomość, na której zakup pracowałeś wiele lat. Nic więc dziwnego, że starasz się uchronić ją przed negatywnymi skutkami związanymi z nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi. Ale czy faktycznie robisz wszystko, by tak było? Czy posiadasz ubezpieczenie nieruchomości?

Polisę możesz wykupić na każdą nieruchomość (dom, mieszkanie, budynek gospodarczy, biurowiec), którą chcesz zabezpieczyć przed niespodziewanymi sytuacjami losowymi. I mimo że ubezpieczenie nieruchomości nie zapobiegnie im w żaden sposób, zyskasz finansowe wsparcie w ramach odszkodowania wypłacanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

Zalanie, pożar, włamanie z kradzieżą to przypadki, które nie należą do rzadkości. Jednak posiadając odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości, już nie musisz się martwić. Dzięki odszkodowaniu zdobędziesz środki finansowe, które pozwolą Ci odtworzyć utracony majątek. W ramach polisy na nieruchomość możesz ubezpieczyć nie tylko "mury", ale również mienie ruchome i stałe elementy.

Komunikacyjne

Umiejętność kierowania pojazdami przydaje się w codziennym życiu. Prowadzenie samochodu pozwala niemal całkowicie uniezależnić się od środków komunikacji (tj. autobusów, tramwajów, pociągów), co oznacza dużą wygodę. Samodzielne kierowanie autem ma jeszcze jedną zaletę - zwiększa atrakcyjność w oczach pracodawcy, dając większe szanse na znalezienie pracy.

Chociaż ubezpieczenia komunikacyjne nie zapobiegną nieprzewidzianym zdarzeniom na drodze, w razie kolizji czy wypadku, napraw pojazdu czy leczenia uszczerbku na zdrowiu nie będzie trzeba finansować z własnej kieszeni.

Zastanawiasz się, gdzie ubezpieczyć samochód? Skorzystaj z oferty pośredników ubezpieczeniowych - w jednym miejscu znajdziesz propozycje wielu towarzystw. Dzięki temu możesz porównać dostępne opcje, wybierając rozwiązanie najkorzystniejsze dla Ciebie. Sprawdź, gdzie warto ubezpieczyć pojazd.

Na życie

Życie jest największą wartością, której należy strzec. Czyha na nie wiele niebezpieczeństw, choćby poważnych chorób, które niszczą zdrowie, uniemożliwiają aktywność zawodową itp. I mimo że nie jesteś w stanie przewidzieć zdarzeń losowych i nie zawsze masz możliwość, by im zapobiec, możesz zrobić coś, co pozwoli Ci uniknąć finansowych skutków przykrych sytuacji. Wystarczy, że wykupisz ubezpieczenie na życie.

Tzw. "życiówka" to polisa, dzięki której poczujesz się pewniej i bezpieczniej. Będziesz mieć świadomość, że w razie nieprzewidzianych sytuacji losowych, Twoi najbliżsi nie pozostaną bez środków do życia - jeśli to Ty jesteś głównym żywicielem rodziny. Z pieniędzy pochodzących z odszkodowania wypłacanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe, można zapewnić sobie dobry byt na dotychczasowym poziomie - mimo czasowej utraty środków do życia.

Wykupując ubezpieczenie na życie, warto wziąć pod uwagę nie tylko wysokość składki, ale przede wszystkim wartość polisy. Od niej będzie zależeć wysokość wypłacanego odszkodowania. Im wyższa, tym większego finansowego wsparcia możesz oczekiwać. Dlatego przeanalizuj dostępne oferty i wybierz rozwiązanie, które odzwierciedla Twoje oczekiwania i potrzeby.

Artykuły

Ubezpieczenie na życie. Jak wybrać dobrą polisę ubezpieczeniową?
Ubezpieczenie na życie chroni zarówno nas, jak i naszych bliskich. Zdecydowanie warto je zakupić - sprawdź, jak wybrać dobrą polisę ubezpieczeniową.
Ubezpieczenia komunikacyjne: obowiązkowe i dodatkowe
Ubezpieczenia komunikacyjne to zarówno OC, jak i dodatkowe AC chroniące samochód przed kradzieżą i zniszczeniem. W wyborze ofert pomagają doradcy.
Ubezpieczenia OC zawodowe i nie tylko - oferta agencji ubezpieczeniowej Tu Ubezpieczenia
Osoby wykonujące niektóre zawody są zobowiązane do wykupienia ubezpieczenia OC zawodowego. Sprawdźmy więc, jakie polisy oferuje agencja Tu Ubezpieczenia.
Na co zwrócić uwagę przy wyborze polisy na życie? Zdradza agent ubezpieczeniowy Filip Żołądek
Jeśli szukasz polisy na życie, koniecznie poznaj wskazówki, którymi dzieli się agent doświadczony ubezpieczeniowy Filip Żołądek. Kliknij link i sprawdź!
Czy warto ubezpieczyć mieszkanie?
Zastanawiasz się, czy warto ubezpieczyć mieszkanie? Szukasz atrakcyjnej polisy, jednak nie wiesz, czym się kierować przy wyborze? Pomoże firma ubezpieczeniowa.
Ubezpiecz swoją firmę z pomocą Imex Aneta Kozłowska
Planujesz założyć własną działalność? Koniecznie wybierz kompleksowe ubezpieczenie firmowe! Znajdziesz je między innymi w Zakładzie Imex Aneta Kozłowska!
Ubezpieczenia komunikacyjne dla kierowców
Każdy kierowca musi mieć ważne OC, Jednak w niektórych sytuacjach warto zdecydować się również na NW i AC. Dowiedz się kiedy.
Wykup polisę na życie Nationale-Nederlanden z przedstawicielem Patrycją Pawlik
Jeśli szukasz polisy na życie, koniecznie zgłoś się do specjalisty Patrycji Pawlik, która przedstawia szeroką ofertę Nationale-Nederlanden. Kliknij i sprawdź.

Rankingi

Znajdź najlepsze firmy ubezpieczeniowe