Dowiedz się więcej...

Chociaż robisz wszystko, by żyć bezpiecznie, wielu zdarzeń losowych nie jesteś w stanie przewidzieć. Nagły wypadek powodujący niezdolność do pracy, poważna choroba, w efekcie której czeka Cię długi pobyt w szpitalu i kosztowne leczenie. I mimo że nie jesteś w stanie tego uniknąć, możesz uchronić się przed skutkami takich wydarzeń. W jaki sposób? Wystarczy, że wykupisz ubezpieczenie.

Ubezpieczenie ma charakter dobrowolny. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na ten krok. Warto jednak rozważyć taką opcję, by, w razie niespodziewanych sytuacji, otrzymać środki finansowe niezbędne do wyeliminowania przykrych skutków działań losowych.

Jeśli szukasz odpowiedniego ubezpieczenia dla siebie i swojej rodziny, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zdobądź wiedzę dzięki praktycznym poradnikom. Poznaj orientacyjne stawki ubezpieczeń. Sprawdź, z którymi firmami ubezpieczeniowymi warto podjąć współpracę. Nie daj się zaskoczyć - wykup polisę już teraz!

Nieruchomości

Posiadasz nieruchomość, na której zakup pracowałeś wiele lat. Nic więc dziwnego, że starasz się uchronić ją przed negatywnymi skutkami związanymi z nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi. Ale czy faktycznie robisz wszystko, by tak było? Czy posiadasz ubezpieczenie nieruchomości?

Polisę możesz wykupić na każdą nieruchomość (dom, mieszkanie, budynek gospodarczy, biurowiec), którą chcesz zabezpieczyć przed niespodziewanymi sytuacjami losowymi. I mimo że ubezpieczenie nieruchomości nie zapobiegnie im w żaden sposób, zyskasz finansowe wsparcie w ramach odszkodowania wypłacanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

Zalanie, pożar, włamanie z kradzieżą to przypadki, które nie należą do rzadkości. Jednak posiadając odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości, już nie musisz się martwić. Dzięki odszkodowaniu zdobędziesz środki finansowe, które pozwolą Ci odtworzyć utracony majątek. W ramach polisy na nieruchomość możesz ubezpieczyć nie tylko "mury", ale również mienie ruchome i stałe elementy.

Komunikacyjne

Umiejętność kierowania pojazdami przydaje się w codziennym życiu. Prowadzenie samochodu pozwala niemal całkowicie uniezależnić się od środków komunikacji (tj. autobusów, tramwajów, pociągów), co oznacza dużą wygodę. Samodzielne kierowanie autem ma jeszcze jedną zaletę - zwiększa atrakcyjność w oczach pracodawcy, dając większe szanse na znalezienie pracy.

Chociaż ubezpieczenia komunikacyjne nie zapobiegną nieprzewidzianym zdarzeniom na drodze, w razie kolizji czy wypadku, napraw pojazdu czy leczenia uszczerbku na zdrowiu nie będzie trzeba finansować z własnej kieszeni.

Zastanawiasz się, gdzie ubezpieczyć samochód? Skorzystaj z oferty pośredników ubezpieczeniowych - w jednym miejscu znajdziesz propozycje wielu towarzystw. Dzięki temu możesz porównać dostępne opcje, wybierając rozwiązanie najkorzystniejsze dla Ciebie. Sprawdź, gdzie warto ubezpieczyć pojazd.

Na życie

Życie jest największą wartością, której należy strzec. Czyha na nie wiele niebezpieczeństw, choćby poważnych chorób, które niszczą zdrowie, uniemożliwiają aktywność zawodową itp. I mimo że nie jesteś w stanie przewidzieć zdarzeń losowych i nie zawsze masz możliwość, by im zapobiec, możesz zrobić coś, co pozwoli Ci uniknąć finansowych skutków przykrych sytuacji. Wystarczy, że wykupisz ubezpieczenie na życie.

Tzw. "życiówka" to polisa, dzięki której poczujesz się pewniej i bezpieczniej. Będziesz mieć świadomość, że w razie nieprzewidzianych sytuacji losowych, Twoi najbliżsi nie pozostaną bez środków do życia - jeśli to Ty jesteś głównym żywicielem rodziny. Z pieniędzy pochodzących z odszkodowania wypłacanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe, można zapewnić sobie dobry byt na dotychczasowym poziomie - mimo czasowej utraty środków do życia.

Wykupując ubezpieczenie na życie, warto wziąć pod uwagę nie tylko wysokość składki, ale przede wszystkim wartość polisy. Od niej będzie zależeć wysokość wypłacanego odszkodowania. Im wyższa, tym większego finansowego wsparcia możesz oczekiwać. Dlatego przeanalizuj dostępne oferty i wybierz rozwiązanie, które odzwierciedla Twoje oczekiwania i potrzeby.

Artykuły

Bezpieczna emerytura? Oszczędzaj z towarzystwem ubezpieczeniowym!
Małe wypłaty emerytury można zwiększyć dzięki wykorzystaniu oferty Indywidualnych Kont Emerytalnych lub wykupieniu polisy w towarzystwie ubezpieczeniowym.
Ubezpieczenia, czyli „dmuchanie na zimne”
Ubezpieczenia oferowane przez różne agencje to szeroki wachlarz pakietów obejmujących zarówno ochronę mienia, jak i zdrowia, od krótkiej choroby po śmierć.
Ubezpieczenia rolne i komunikacyjne – które warto wybrać?
Warto zdecydować się na wizytę u ubezpieczyciela w celu dopasowania atrakcyjnej polisy. Zabezpieczy ona kierowców czy rolników na wypadek trudnych sytuacji.
Nie tylko OC – jak najlepiej ubezpieczyć swój samochód?
Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe – ale warto ubezpieczyć auto także na inne sposoby. Jak zabezpieczyć się przed konsekwencjami wypadków komunikacyjnych?
Rodzaje ubezpieczeń majątkowych
Na rynku istnieją 3 podstawowe rodzaje ubezpieczeń majątkowych: chorobowe i wypadkowe, OC oraz ubezpieczenia mienia. Zapewniają ochronę i wsparcie finansowe oso
Zanim ruszysz na wakacje, zadbaj o swoje bezpieczeństwo!
Zanim ruszymy na wakacje, odwiedźmy ubezpieczyciela. Jeśli chcemy uniknąć wakacyjnych nieprzyjemnych niespodzianek, wykupmy ubezpieczenie turystyczne.
Czy naprawdę warto wykupić ubezpieczenie domu lub mieszkania?
Zastanawiasz się, czy warto wykupić polisę na dom? Nie wiesz, która oferta będzie dla Ciebie najlepsza? Skontaktuj się dobrą agencją ubezpieczeniową.
Czy warto ubezpieczyć dom lub mieszkanie?
Ubezpieczenie nieruchomości to ważna sprawa, która daje nam poczucie bezpieczeństwa, a w razie wypadku odszkodowanie, dzięki któremu szybko staniemy na nogi.

Znajdź najlepsze firmy ubezpieczeniowe