Materiał Partnera

Zalety współpracy z szeroko wyspecjalizowanymi biurami rachunkowymi

Zalety współpracy z szeroko wyspecjalizowanymi biurami rachunkowymi

Podstawowymi działaniami biur rachunkowych, jest prowadzenie dla klientów biznesowych wszelkich spraw księgowo-rachunkowych, a także kadrowo-płacowych. Warto jednak współpracować z podmiotami, które oprócz takich, bieżących działań, są również w stanie zaoferować inne specjalistyczne usługi. Takie gwarantuje dla swoich partnerów firma KOMP-BIUR , która stawia także na elastyczną obsługę, nowoczesne procesy rachunkowe i pełne bezpieczeństwo.

Pomoc w tworzeniu strategii rozwojowych

Biura rachunkowe obsługujące swoich różnych klientów biznesowych, doskonale dzięki długoletniej praktyce zapoznały się z odmiennymi środowiskami biznesowymi. Szerokie, nabyte kompetencje ekonomiczne, są zatem wykorzystywane dzisiaj, nie tylko przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych, czy KPiR, ale także przy pomocy zarządom firm, w tworzeniu strategii rozwojowych. Formą wsparcia mogą być np. propozycje dotyczące wdrożenia księgowości elektronicznej połączonych ze złożonymi i wielofunkcyjnymi systemami ERP, czy też zastosowanie zasad rachunkowości zarządczej. Różnego rodzaju działania doradcze, są wykonywane zaś na podstawie licznych raportów i prognoz tworzonych przez biura rachunkowe. Dzisiaj taki zakres współpracy jest bardzo ważny dla zarówno małych i nowych firm, jak i wielkich spółek. Wiedzą o tym specjaliści KOMP-BIUR, którzy starają się wykorzystywać swoje umiejętności również po to, aby dana firma mogła się szybko i skutecznie rozwijać, odnosząc rynkowe sukcesy.

Gwarantowanie szeregu usług specjalistycznych

Większość podmiotów gospodarczych podejmuje współpracę z biurami rachunkowymi, w zakresie prowadzenia ewidencji podatkowej na zasadach ogólnych, czy uproszczonych. Warto jednak wiedzieć, że najlepsi specjaliści, są w stanie zagwarantować również inne, specjalistyczne usługi, czego dowodem jest oferta KOMP-BIUR. Mowa m.in. o optymalizacjach podatkowych, wyprowadzaniu zaległości księgowych (również względem US, ZUS, GUS), tworzeniu sprawozdań dla GUS i NBP, czy o podejmowaniu działań polubownej windykacji należności z zalegającymi w płatnościach kontrahentami, a także reprezentacji klienta w sprawach spornych przed instytucjami państwowymi.

Elastyczna usługa najbardziej ceniona wśród przedsiębiorców

Fundacje, wspólnoty mieszkaniowe, spółki i innego rodzaju podmioty gospodarcze, przede wszystkim cenią sobie we współpracy z szeroko wyspecjalizowanymi biurami rachunkowymi ich elastyczność działań. To dzięki nim przedsiębiorstwa mogą w 100% skupić się na swojej działalności głównej, oszczędzając przy tym czas i finanse. Ważne jest jednak to, aby dane biuro, było innowacyjne, wykorzystywało specjalistyczne oprogramowania księgowe, było w stanie dojechać do klienta, aby gwarantowało swoisty „helpdesk”, a także by zapewniało pełną poufność i bezpieczeństwo. Wszystkimi tymi wyznacznikami cechuje się biuro rachunkowe KOMP-BIUR, które np. zapewnia ubezpieczenie OC od prowadzonych ksiąg rachunkowych, w wysokości 15000 euro! Nie każdy podmiot usługowy, jest w stanie wyróżniać się tak wysokim profesjonalizmem.

 

Opracowanie:
Warszawa, Ligustrowa 2
tel. 501 394 434
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz