przyjazna Księgowi, rewidenci, E-Pok Sp. z o. o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010343538
REGON: 14614121000000
KRS: 0000422082
Rok założenia:
2012

O firmie

E-Pok to biuro rachunkowe, które prowadzimy z myślą o obsłudze księgowej firm z Warszawy i okolic. Prowadzimy księgi i ewidencje podatkowe, służymy doradztwem oraz wykonujemy wiele innych usług, które ułatwiają prowadzenie spółki lub działalności gospodarczej.

Oferta

Biuro księgowe E-Pok w Warszawie prowadzimy celem outsourcingu księgowości. Powierzając nam obsługę swojej firmy, oszczędzicie czas i pieniądze. Dzięki współpracy z naszym biurem, nie musicie się również martwić o bezpieczeństwo firmowych finansów.

Zatrudniamy licencjonowanych księgowych, którzy usługi wykonują z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania. W ramach naszej działalności prowadzimy księgi handlowe i podatkowe, sporządzamy ekspertyzy ekonomiczno-finansowe, badamy sprawozdania finansowe, udzielamy konsultacji podatkowych, organizujemy i prowadzimy rachunkowość, obsługujemy sprawy-kadrowo-płacowe i służymy doradztwem finansowo-księgowym.

Pomagamy również w zakładaniu spółek. Zapewniamy pełna rejestrację, fachowe doradztwo i brak opłat notarialnych. Spółki zakładamy także przez Internet.

Ponadto oferujemy usługi wirtualnego biura. Proponujemy prestiżowy wirtualny adres, umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia, odpłatny dostęp do salki i obsługę korespondencji.


Artykuły

 Prosty start w biznes z biurem rachunkowym E-pok
Prosty start w biznes z biurem rachunkowym E-pok
Formalności związane z zakładaniem i prowadzeniem firmy wciąż są dla wielu młodych przedsiębiorców dużym ograniczeniem. Sprawdź, jak E-pok pomaga w biznesie!
Jak udoskonalić księgowość swojej firmy z E-Pok?
Jak udoskonalić księgowość swojej firmy z E-Pok?
W artykule znajdziesz informacje o elektronicznych segregatorach. Dowiesz się, czym są i w jaki sposób możesz udoskonalić księgowość swojego przedsiębiorstwa.
 Dlaczego obsługę kadrowo-płacową warto powierzyć firmie E-pok?
Dlaczego obsługę kadrowo-płacową warto powierzyć firmie E-pok?
Zlecenie obsługi kadrowo-płacowej zewnętrznej firmie to opłacalne rozwiązanie, dzięki któremu zyskasz więcej czasu. Poznaj kompleksową ofertę firmy E-pok!

Więcej informacji

  • Strona firmowa zobacz
  • Księgowość online Warszawa zobacz

Kontakt

Kontakt E-Pok Sp. z o. o.

E-Pok Sp. z o. o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie E-Pok Sp. z o. o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.