Materiał Partnera

Wycieczka szkolna na jarmark bożonarodzeniowy

Wycieczka szkolna na jarmark bożonarodzeniowy

Parki rozrywki, duże polskie miasta, czy najbardziej urokliwe górskie i morskie kurorty, to wielokrotnie najczęstsze wybory wycieczek szkolnych wśród uczniów z różnych grup wiekowych. Najczęściej jednak wyjazdy organizowane są wiosną lub wczesną jesienią. Zimą jednak najlepsze biura podróży współpracujące z ośrodkami edukacyjnymi również są w stanie zapewnić niezwykłą przygodą. Tu warto zainteresować się wyjazdem na jarmark bożonarodzeniowy!

Dlaczego wyjazd na jarmark bożonarodzeniowy to strzał w dziesiątkę?

Wyjazd na jarmark bożonarodzeniowy to przede wszystkim możliwość poczucia prawdziwej tradycyjnej atmosfery świątecznej. Wiele straganów z pysznym regionalnym jedzeniem, czy z pamiątkami, które można kupić w formie prezentu, przyciągają każdego roku tysiące turystów. Wszystkie atrakcje, których jest naprawdę wiele, odbywają się na świeżym powietrzu przy pięknych iluminacjach bożonarodzeniowych i wyjątkowych artystycznych dekoracjach. Każdy powinien udać się na jarmark, co szczególnie może być świetnym pomysłem dla uczniów starszych klas, mogących samodzielnie przemierzać w swoich mniejszych grupkach różne zakamarki niecodziennych straganów schowanych wśród ozdobionych choinek…

Jaki jarmark bożonarodzeniowy wybrać?

Spośród bożonarodzeniowych jarmarków warto wybierać te, które odbywają się w miastach uznawanych za prawdziwe architektoniczne lub kulturalne perełki na mapie Europy. Polecany jest zatem Kraków i Wrocław. W obu przypadkach wyjazd na jarmark z pewnością będzie równoznaczny ze zwiedzeniem Zamku Królewskiego w Krakowie, czy Ostrowa Tumskiego we Wrocławiu. Miasta te są idealne na jednodniowy, czy nawet dłuższy pobyt, gwarantując zimą cudowną atmosferę. Jeśli chodzi jednak o rozmach jarmarku i jego niezwykłość, na skalę światową wyróżnia się berliński jarmark bożonarodzeniowy, podczas którego zawsze pojawia się Święty Mikołaj z reniferami! Uczestnictwo w nim koniecznie należy połączyć ze zwiedzaniem Berlina, w tym zamku Hohenzollernów!

Zaplanuj wyjazd z EXCLUSIVE TOUR

Jeśli zainteresowała Ciebie opcja wyjazdu na jarmark bożonarodzeniowy całą grupą ze szkoły, koniecznie podejmij współpracę z biurem EXCLUSIVE TOUR. Dlaczego jest to opłacalne? Przede wszystkim dzięki zoptymalizowanemu czasowi podróży i niskim kosztom. Program dla danej szkoły zawsze układany jest indywidualne tak, aby sprostać wszystkim wymaganiom!

Cała wycieczka odbywa się nowoczesnymi autokarami, które spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa. Mowa o m.in. marce i modelu SCANIA IRIZAR New Century z WC, klimatyzacją, podgrzewaczami wody, lodówką, DVD, czy sprzętami nagłaśniającymi – monitory i mikrofony. Pełną specyfikację firmy EXCLUSIVE TOUR, poznasz zatem na jej dedykowanej stronie www. 

Opracowanie:
Radomsko, Warszawska 30
tel. 503 719 119
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz