Artykuł sponsorowany

Zaplanuj wakacje marzeń z biurem podróży Sports-Tourist!

Zaplanuj wakacje marzeń z biurem podróży Sports-Tourist!

Planując wakacje, warto skorzystać z usług zaufanego biura podróży. Daje to gwarancję bezpieczeństwa i pozwala na spokojne cieszenie się urlopem, bez obaw o dodatkowe koszty. Dzięki Biurowi Podróży Sports-Tourist można nie tylko wybrać się w wymarzoną podróż za granicę, ale też zakupić bilety lotnicze, autokarowe, promowe oraz ubezpieczenie podróżne.

Bilety lotnicze, autokarowe i promowe

Oprócz klasycznej oferty podróżnej, Biuro Turystyczne Sports-Tourist pośredniczy w sprzedaż biletów. Można w nim zakupić bilety lotnicze na wszystkie połączenia krajowe oraz międzynarodowe. Firma współpracuje także z koncesjonowanymi i sprawdzonymi przewoźnikami autokarowymi, świadczących usługi transportu do większości dużych, europejskich miast. W ofercie znajdują się bilety promowe czołowych europejskich armatorów m.in. bilety na rejsy łączące Polskę ze Skandynawią, a także bilety kolejowe.

Ubezpieczenie dla podróżnych

Planując wakacje, warto pamiętać o ubezpieczeniu, które chroni podróżnych w razie choroby, wypadku oraz śmierci. I choć jadąc na wakacje, często nie bierze się pod uwagę niebezpieczeństw – wykupienie ubezpieczenia podróżnego pozwoli na spokojny i bezstresowy wypoczynek. Powinny o nim pamiętać zwłaszcza osoby starsze, przewlekle chore oraz podróżujące z małymi dziećmi. W Biurze Turystycznym Sports-Tourist można wykupić polisę - firma współpracuje z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych. Składka zaczyna się już od kilku złotych za dobę i obejmuje ubezpieczenie od kosztów leczenia oraz następstw nieszczęśliwych wypadków. Składkę można rozszerzyć o ubezpieczenie OC, ubezpieczenie bagażu, oraz o ryzyko związane z uprawianiem sportów, wykonywaniem pracy za granicą itp.

Dlaczego warto wybrać Biuro Podróży Sports-Tourist?

Największą zaletą biura jest jego wszechstronność związana z szerokim zakresem usług. Dzięki pośredniczeniu w sprzedaży biletów lotniczych, biuro podróży daje możliwość indywidualnego rozplanowania sobie środków transportu i dotarcia do miejsc docelowych. Biuro Turystyczne Sports-Tourist zostało założona już w 1957 roku przy Polskim Komitecie Olimpijskim jako Biuro Turystyki Sportowej Sports-Tourist. Firma jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Powietrznego (IATA). Zapewnia obsługę podróży klientom indywidualnym i firmom. Oprócz wspomnianych usług, biuro oferuje także porównanie cen wynajmu samochodów od renomowanych firm i lokalnych wypożyczalni, profesjonalną pomoc i doradztwo w zakresie usług konsularnych i wizowych dla obywateli polskich oraz organizację wycieczek na całym świecie. Sports-Tourist zapewnia również obsługę firm w zakresie organizacji imprez firmowych i podróży służbowych. Zapraszamy!

Opracowanie:
Warszawa, Marszałkowska 84 lok. 92
tel. 22 621 11 62
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz