Materiał Partnera

Dlaczego warto korzystać z ofert first minute?

Dlaczego warto korzystać z ofert first minute?

Udane wakacje to marzenie każdego z nas. Urlop to szansa na zwiedzenie nowych miejsc, poznanie nowych zwyczajów, a przede wszystkim na relaks i odpoczynek od codziennych problemów i obowiązków. Aby wakacje były w pełni udane, planujemy je z dużym wyprzedzeniem korzystając przy tym z ofert first minute. Dlaczego warto zainteresować się takimi propozycjami biur podróży?

Oferty first minute, czyli jakie?

Czym dokładnie charakteryzują się oferty first minute i kto powinien się nimi zainteresować?

First minute, jak sama nazwa wskazuje, to pierwsze oferty na nowy sezon dostępne w przedsprzedaży. - Mówi przedstawiciel oddziału biura podróży TUI Poznań. - W praktyce oznacza to możliwość rezerwacji wyjazdu ze sporym, bo nawet rocznym wyprzedzeniem. Przykładowo wczesną jesienią można już kupować wycieczki na przyszłoroczne lato, a wiosną – na następną zimę.

Oferty first minute z powodzeniem konkurują obecnie z popularnymi do tej pory wakacjami last minute. To bowiem znakomita alternatywa dla osób, które mogą wcześniej ułożyć grafik urlopowy w pracy i przewidzieć, kiedy możliwy będzie wyjazd wakacyjny.

Zalety ofert first minute

Dlaczego oferty first minute cieszą się coraz większą popularnością? Do ich zalet należy:

  • Atrakcyjna cena – najważniejszym atutem przedsprzedażowych propozycji biur podróży jest ich atrakcyjna cena, która może być obniżona aż o połowę względem standardowych kosztów. Do tego dochodzą różnego rodzaju promocje i bonusy, np. rabaty dla dzieci.
  • Bogaty wybór lokalizacji – rezerwując wakacje z wyprzedzeniem, możemy liczyć na szeroki wybór noclegów. Do dyspozycji są hotele o różnym standardzie, wybierać można również pomiędzy różnymi pokojami, np. rodzinnymi czy apartamentami.
  • Wygodny transport – wcześniejsza rezerwacja wycieczki to różne możliwości transportu, bez względu na to, czy interesują nas wyloty z Poznania, Warszawy czy Gdańska.
  • Dodatkowe udogodnienia – do zalet ofert typu first minute należy również możliwość uzyskania gwarancji niezmienności ceny. Oznacza to, iż za wyjazd zapłacimy dokładnie tyle, co w momencie rezerwacji – nie musimy obawiać się podwyżek spowodowanych np. zmianami kursów walutowych. Inną atrakcyjną opcją jest gwarancja najniższej ceny, dzięki której mamy pewność zwrotu różnicy w cenie, jeśli do czasu wycieczki biuro podróży zdecyduje się obniżyć jej koszt.

Biorąc pod uwagę tak wiele korzyści, nie dziwi fakt, iż coraz więcej osób planuje swoje wakacje z wyprzedzeniem i korzysta z ofert typu first minute.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz