Materiał Partnera

Transport osób niepełnosprawnych z firmą Jan-Med

Transport osób niepełnosprawnych z firmą Jan-Med

Potrzebujesz profesjonalnego transportu medycznego dla osoby niepełnosprawnej? Skorzystaj z usług firmy Jan-Med, specjalizującej się w szybkich i bezproblemowych przejazdach. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Karsibór, w województwie zachodniopomorskim. Pracownicy, świadcząc usługi, zachowują wszystkie niezbędne zasady bezpieczeństwa.

Jak wygląda transport medyczny?

Zazwyczaj transport medyczny odbywa się w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia bądź prywatnie. Polskie prawo ściśle określa sytuacje, w których osobie chorej przysługuje bezpłatny przewóz. Aby był on w ogóle możliwy, potrzebne jest odpowiednie skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego. Można powiedzieć, że istnieją dwa zasadnicze rodzaje transportu: w ramach ratownictwa medycznego oraz sanitarny. Ten pierwszy ma miejsce w przypadku nagłych wypadków, gdy potrzebna jest szybka pomoc medyczna. Ten drugi natomiast dotyczy osób starszych, niepełnosprawnych i chorych.

Jeżeli pacjentowi nie przysługuje przewóz w ramach ubezpieczenia, może on skorzystać z transportu prywatnego świadczonego przez wykwalifikowaną firmę za odpowiednią opłatą. Wówczas należy się z nią skontaktować i uzgodnić optymalny termin. Często takie przedsiębiorstwa umożliwiają również przejazd z osobą towarzyszącą.

Profesjonalny transport medyczny z firmą Jan-Med

Firma Jan-Med oferuje bezpieczny i komfortowy transport chorych oraz niepełnosprawnych do szpitali, hospicjów, przychodni rehabilitacyjnych czy domów opieki. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowany personel medyczny, który potrafi odpowiednio zadbać o dobro pacjenta.

Doświadczeni kierowcy oraz odpowiedni sprzęt, w który wyposażony jest ambulans, pozwala na szybki i bezproblemowy transport chorego.

Oferta tej firmy obejmuje także obsługę imprez masowych różnego rodzaju i skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych.

W czasie przejazdu każdy pacjent jest traktowany indywidualnie z najwyższym należnym mu szacunkiem.

Opracowanie:
Karsibór 33 lok. 1
tel. 669 390 908
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz