Materiał Partnera

Na czym polega usługa transportu medycznego realizowana przez firmę Jan-Med?

Na czym polega usługa transportu medycznego realizowana przez firmę Jan-Med?

Transport medyczny polega na przewożeniu osób niepełnosprawnych i chorych do miejsca docelowego, w odpowiednio przystosowanych warunkach. Firma Jan-Med świadczy tego rodzaju usługi, zapewniając użytkownikom wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Przejazd odbywa się z użyciem specjalistycznych pojazdów, które odpowiadają na wszystkie potrzeby pacjentów. Sprawdź, na czym dokładnie polega ta usługa.

Czego dotyczy transport medyczny?

Usługa transportu medycznego polega na transporcie chorych do placówek zdrowotnych. Jest ona dedykowana wszystkim osobom, które z uwagi na kłopoty z poruszaniem się, wymagają profesjonalnej opieki. Transport odbywa się wówczas z pomocą karetki zaopatrzonej w nosze i specjalistyczne wyposażenie. Firma Jan-Med realizuje usługę transportu medycznego z wykorzystaniem karetek z podstawowym wyposażeniem, oznaczonych literą „P” oraz z wykorzystaniem karetek z wyposażeniem zaawansowanym, jak na przykład butle tlenowe czy respiratory, które z kolei oznaczone są literą „S”.

Transport medyczny chorych odbywa się w towarzystwie kierowcy, pielęgniarki i ratownika, a w niektórych przypadkach również lekarza. W celu skorzystania z tego rodzaju usług wystarczy skontaktować się z przedstawicielem tej firmy i omówić wszelkie istotne szczegóły związane z transportem i chorobą, z jaką zmaga się pacjent.

Co otrzymuje chory w ramach usługi transportu medycznego?

Osoby korzystające z tego rodzaju usług otrzymują przede wszystkim w pełni profesjonalną opiekę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb oraz poczucie bezpieczeństwa. Transport medyczny odbywa się na zlecenie lekarzy, przychodni i szpitali, a także osób prywatnych. Przewóz osób starszych zakłada dowóz do domu opieki, hospicjum lub innego miejsca zamieszkania. Na transport osób chorych składa się pełna opieka medyczna oraz niezbędna pomoc w sytuacjach awaryjnych.

Pozostałe usługi firmy Jan-Med Hałasa Wojciech

Firma Jan-Med specjalizuje się także w świadczeniu innych usług z zakresu ratownictwa medycznego. Oprócz transportu medycznego chorych firma ta świadczy także usługi transportu sanitarnego oraz zabezpieczania medycznego imprez masowych. Warto podkreślić w tym miejscu, iż transport sanitarny zakłada zarówno przewóz osób, jak i materiałów biologicznych. Jest to alternatywa dla transportu medycznego, z której mogą skorzystać wszystkie osoby, niezależnie od tego, czy posiadają one jakiekolwiek dysfunkcje związane z narządem ruchu, czy też nie. 

Opracowanie:
Karsibór 33 lok. 1
tel. 669 390 908
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz