Artykuł sponsorowany

Kto może korzystać ze specjalistycznego transportu medycznego oferowanego przez firmę Jan-Med Wojciech Hałasa?

Kto może korzystać ze specjalistycznego transportu medycznego oferowanego przez firmę Jan-Med Wojciech Hałasa?

Co zrobić, gdy musimy przewieźć osobę chorą z jednego miejsca do drugiego, np. ze szpitala czy ośrodka rehabilitacyjnego do domu, a nie mamy do dyspozycji własnego auta lub podczas transportu potrzebny jest specjalistyczny sprzęt? W takich sytuacjach warto zaufać profesjonalnym ratownikom medycznym, oferującym usługę transportu medycznego. Usługę tę oferuje firma Jan-Med Wojciech Hałasa w Karsiborze, w województwie zachodniopomorskim. Jak wygląda taki przewóz i komu się go poleca?

Przewóz niepełnosprawnych

Transport osób poruszających się na wózku inwalidzkim wymaga specjalistycznego wyposażenia w pojeździe. Przewóz musi się odbyć w komfortowych warunkach, zwłaszcza jeśli pacjent udaje się w daleką trasę, np. do szpitala oddalonego kilkaset kilometrów od jego miejsca zamieszkania. Dostosowanie auta osobowego do takich celów lub kupno zmodyfikowanego już pojazdu to spory wydatek, dlatego w większości wypadków warto skorzystać z usług szeroko pojętego transportu medycznego. Jego głównym atutem jest to, że odbywa się on z udziałem wykwalifikowanego personelu, w specjalnie przystosowanych ambulansach.

Ratownicy medyczni obsługujący tego typu przejazdy są profesjonalistami i doskonale radzą sobie nawet w trudnych sytuacjach. Posiadają też niezbędną wiedzę z zakresu medycyny, co pozwala im lepiej zrozumieć potrzeby pacjenta i odpowiednio zabezpieczyć osobę niepełnosprawną w czasie podróży. Wysokiej jakości usługi tego typu świadczy Jan-Med. Firmy działające w tej branży z powodzeniem udowadniają, że transport osób poruszających się na co dzień na wózku inwalidzkim nie musi być kłopotliwy nawet w wypadku długich tras.

Przewóz osób starszych i chorych

Z transportu medycznego korzystają nie tylko niepełnosprawni. Usługę tę dedykuje się również osobom starszym, które potrzebują odpowiedniej troski podczas transportu. Przewóz z udziałem ratowników medycznych to dobre rozwiązanie w wypadku osób ciężko chorych – w zależności od ich schorzeń specjaliści dopasują we właściwy sposób parametry wyposażenia pojazdu. Dzięki czemu transport do szpitali, hospicjów i domów opieki jest szybki i bezproblemowy.

Ratownicy medyczni organizują m.in. regularne przewozy na dializy oraz rehabilitację. W obu przypadkach regularność jest kluczowa, dlatego warto zadbać o to, by transportem osób starszych i chorych, które wymagają opieki, zajęła się solidna firma. Jeśli mamy wyznaczony termin zabiegu, a nie posiadamy możliwości bezpiecznego i szybkiego przejazdu do szpitala czy kliniki, ponadto dobrze jest wynająć transport medyczny. Ratownicy medyczni przewiozą nas w wybrane miejsce i będą czuwać nad naszym samopoczuciem podczas całej podróży, a także po dojechaniu na miejsce.

Pozostała oferta Jan-Med

Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Wojciech Hałas działa od 2012 roku. Poza wyżej wspomnianym transportem medycznym osób starszych, chorych i niepełnosprawnych oferuje również obsługę medyczną imprez masowych.

Większość problemów medycznych podczas tego typu eventów zawodów sportowych, festynów leży właśnie w zakresie ratownictwa. Firma Jan-Med. Może także przewieźć pacjenta do wyspecjalizowanej placówki medycznej, która następnie udzieli osobie poszkodowanej pomocy ratującej zdrowie oraz życie.

Opracowanie:
Karsibór 33 lok. 1
tel. 669 390 908
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz