Materiał Partnera

Nietypowe atrakcje wokół Hotelu Madelaine idealne na spacer po hucznym weselu

Nietypowe atrakcje wokół Hotelu Madelaine idealne na spacer po hucznym weselu

Goście, którzy przyjechali na wesele, są nierzadko tak samo zmęczeni imprezowaniem, jak i para młoda. Warto również zorganizować dla nich czas na odpoczynek, tym bardziej, jeśli zostają na drugi dzień po uroczystości. Zanim zasiądą do stołów na poprawiny, mogą skorzystać z pięknych atrakcji znajdujących się wokół Hotelu Madelaine. Sprawdź jakie okazje czekają na twoich bliskich!

Odpoczynek po imprezie

Wbrew pozorom czasami huczne uroczystości potrafią zmęczyć, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Przygotowania przysparzają dużo stresu, a uczestnictwo w takim świętowaniu, jakim jest na przykład wesele, potrafi na drugi dzień odbić się na dobrym samopoczuciu.

Jeśli zdecydujesz się na organizację swojego najpiękniejszego dnia w Hotelu Madelaine, jednocześnie możesz zagwarantować swoim bliskim piękne atrakcje wokół budynku na poranny spacer jeszcze zanim zasiądą za stołem na obiad i ponownie oddadzą się w wir zabawy.

Jednym z takich ciekawych miejsc jest Szwajcarska Lwówecka, czyli grupa malowniczych piaskowcowych form skalnych, które znajdują się na terenie Parku Krajobrazowego Dolina Bobru. Różna ich wielkość i kształt potrafią zabrać dech w piersiach i pozwolić na podziwianie nietypowego miejsca. Jest to odskocznia dla kogoś, kto na co dzień nie ma takiej natury wokół siebie.

Zachęcamy naszych gości również do odwiedzenia Parku, w którym można spacerować i poznać zakątki widowiskowe o zróżnicowanej budowie geologicznej. Rzeka tworzy tam wąwozy o urwistych i skalnych brzegach

– mówi specjalista.

Żwirownia Rakowice dla bardziej aktywnych

Jeśli ktoś lubi spędzać czas aktywnie, a uroczystość odbywa się w sezonie letnim, to idealnym rozwiązaniem będzie udanie się nad Żwirownie Rakowice, gdzie można wypożyczyć kajaki lub rowery wodne i z bliskimi podziwiać krajobraz z poziomu wody.

Niektórzy lubią odpoczywać, uprawiając jakieś sporty, więc takie miejsce będzie dla nich zarówno pozytywnym dodatkiem do całego pobytu weselnego, jak i zaczerpnięciem świeżego powietrza i ruchu po hucznej zabawie.

Opracowanie:
Lwówek Śląski, Henryka Brodatego 2
tel. 501 069 420
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz