Artykuł sponsorowany

Jak wykorzystać folię do remontu wnętrz?

Jak wykorzystać folię do remontu wnętrz?

Folia jest stosowana podczas remontu, do zabezpieczania mebli, sprzętu, podłóg, okien, drzwi i różnych elementów. Jest doskonałym produktem, który zawsze się sprawdza, ponieważ ułatwia sprzątanie po zakończonych pracach. Chroni również przedmioty przed kurzem, pyłem, wilgocią i uszkodzeniami. Jest praktycznie niezastąpiona, dlatego szeroko stosowana przez firmy budowlane i remontowe.  

Dlaczego wykorzystywana jest folia podczas remontu?

Remont domu czy  mieszkania jest zawsze problematyczny, ponieważ wiąże się z przestawianiem mebli, sprzętu, a przede wszystkim z bałaganem. Ten czas nie jest najłatwiejszy, ponieważ po zakończonych pracach, pozostaje sprzątanie, które nie jest niczym przyjemnym. Wyposażenie musimy przede wszystkim dokładnie zabezpieczyć przed pyłem, kurzem i zabrudzeniami. Najlepsza w tym wypadku jest folia malarska, którą oferuje Chemia Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami Sp. z o.o. Firma remontowa zawsze wykłada nią podłogi, listwy i okleja okna oraz drzwi. Jeśli by tego nie zrobiła, nie doczyścimy powierzchni po farbie, gipsie, cemencie czy kleju. Usunięcie zaschniętych zabrudzeń, szczególnie po olejnych produktach, pochłania wiele czasu, a podczas mycia rozpuszczalnikiem może dojść do uszkodzenia powierzchni.

Gdzie stosowana jest folia budowlana?

Folia budowlana używana jest pod wylewki, do izolowania fundamentów i krycia dachów. Jest materiałem wykorzystywanym przy każdej inwestycji. Do różnego rodzaju prac używa się innego rodzaju produktu, ponieważ dostępny jest w kilku grubościach i kolorach, z uwagi na inne właściwości. Jest szeroko stosowana przy wykonywaniu izolacji budynku. W tym wypadku wykorzystywana jest czarna, paroprzepuszczalna oraz polietylenowa jako podkład pod panele i wylewki, oraz do izolacji fundamentów. Doskonałym produktem jest płynna folia budowlana, służąca do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych i wyrównywania podłoża. Można ją stosować na różnych powierzchniach jak np.: beton komórkowy, tynk, cement, bloczki gipsowe.

Opracowanie:
Warszawa, Matuszewska 14 lok. Budynek B2
tel. 22 678 70 75
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz