Materiał Partnera

Cym zajmują się ośrodki doradczo-szkoleniowe w Polsce?

Cym zajmują się ośrodki doradczo-szkoleniowe w Polsce?

W Polsce niestety działa mało ośrodków doradczo-szkoleniowych, które dedykują swoją profesjonalną pomoc klientom indywidualnym i przede wszystkim tym instytucjonalnym: biznesowym oraz publicznym. Zapotrzebowanie na usługi doradcze, a także szkoleniowe pracowników z różnych dziedzin, jest jednak bardzo duże. Dowiedz się zatem, co oferują najlepsze podmioty świadczące tego typu specjalistyczne działania.

Doradztwo dla klientów biznesowych i publicznych

Najlepsze ośrodki doradczo-szkoleniowe w Polsce, zajmują się między innymi tytularnymi usługami doradczymi, które mogą obejmować różne kwestie zarządzania, czy organizowania struktur różnego typu instytucji publicznych oraz podmiotów gospodarczych. Jaki jest zaś tego cel? Przede wszystkim wdrażanie nowoczesnych standardów bezpieczeństwa, optymalizacji budżetowych, czy też innowacyjnych działań w zakresie budowania zespołów pracowniczych. Doradztwo może zatem dotyczyć ochrony środowiska, prawa pracy w praktyce, sprawnych procesów rekrutacyjnych, RODO, dokumentacji kadrowej i księgowej, zasad obowiązujących w związku z zatrudnianiem cudzoziemców, rozliczania podatku VAT itd. Pomoc ekspertów dotyczy zatem spraw administracyjno-prawnych, środowiskowych, ekonomicznych i finansowych, zarządczych i organizacyjnych, a także podwyższania kompetencji pracowników – tu warto zapoznać się z ofertą szkoleń, na które wysyłani są pracowni firm i instytucji, lub które wybierają wszystkie osoby dążące do rozwoju własnych umiejętności.

Specjalistyczne szkolenia

Najlepsze ośrodki szkoleniowe są w stanie zagwarantować kursy z różnych odmiennych dziedzin. Wśród najpopularniej wybieranych toków szkoleniowych, wyróżnić możemy: kursy BHP, szkolenia przeciwpożarowe, kursy rysunku technicznego, szkolenia dla SIP, kursy kancelaryjno-archiwalne, kursy opiekuna osób starszych, kursy w zakresie kadr i płac, czy też te pozwalające uzyskać tytuł specjalisty ds. zamówień publicznych. Dobre ośrodki szkoleniowo-doradcze, są zatem otwarte na klientów biznesowych, indywidualnych, a także publicznych, gwarantując szkolenia wyjazdowe, grupowe, czy też te na terenie firmy/instytucji.

Przykład nowoczesnego centrum szkoleniowego

Jednym z nowoczesnych centrów szkoleniowych i doradczych, jest grupa EXANDI, która zapewnia liczne kursy, warsztaty, czy też seminaria. Z ich listą można zapoznać się na dedykowanej stronie internetowej, która pozwala uzyskać informacje dotyczące terminów, cen, a także wymagań, oraz samego procesu szkoleniowego. To właśnie takie ośrodki szkoleniowo-doradcze, pozwalają np. na uzyskiwanie przez przedsiębiorstwa statusu rynkowych liderów, czy też na edukowanie osób, w taki sposób, aby mogły one pochwalić się niestandardowymi kwalifikacjami – np. w zakresie norm BHP w języku ukraińskim!

Opracowanie:
Zielona Góra, Bohaterów Westerplatte 23
tel. 68 324 35 90
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz