Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
08:00 - 16:15
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5212236106
REGON: 142086840
Rok założenia:
2009
Branża:

Polecane oferty

Głównym przedmiotem działalności firmy Pro-Sanit jest projektowanie sieci oraz instalacji, a także ...
Od ponad dwudziestu lat specjalizujemy się w obsłudze inwestycji budowlanych dotyczących projektowa...
Naszym klientom zapewniamy kompleksową pomoc w zmniejszaniu kosztów użytkowania energii. Jesteśmy w...
Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu maszyn specjalistycznych do zrobotyzowanych linii ...

O firmie

Projektowanie Technologii Gastronomicznej to usługi, które świadczone są w ramach istnienia firmy z siedzibą w Warszawie. Właścicielem jest Barbara Kowieska. Mamy wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość usług.

Oferta

W ramach prowadzonej przez nas firmy specjalizujemy się w projektowaniu obiektów gastronomicznych. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Specjalizujemy się w tworzeniu koncepcji układu funkcjonalnego. Nasi pracownicy świetnie radzą sobie z doborem wyposażenia technologicznego. Proponujemy klientom najlepsze rozwiązania, dopasowując się do możliwości finansowych oraz wymagań obiektu.

Świadczymy usługi w zakresie projektu technologicznego, uwzględniając takie miejsca jak kuchnia, magazyn produktów suchych, szatnię, zmywalnia naczyń stołowych czy wydawka.

Podczas obsługi klientów dbamy o zatwierdzenia rzeczoznawców. Dopilnujemy aby niezbędne dokumenty w sprawie BHP czy sanitarno-higienicznym zostały opracowane.

Podczas inwestycji proponujemy pełen nadzór. Zajmujemy się także opracowaniem dokumentacji przetargowej.

W trakcie projektowania zwracamy szczególną uwagę na wydajność pomieszczeń. Rozważnie i skrupulatnie podchodzimy do każdego zadania, mając świadomość, jak ważne jest odpowiednie rozplanowanie miejsca.

Indywidualnie podchodzimy do każdego zadania. Potrafimy dopasować miejsce na sprzęt w taki sposób, aby miejsca były funkcjonalne. Dokładnie analizujemy każdy przypadek i bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby obiektu.

Kompleksowo obsługujemy klientów w taki sposób, aby odciążyć ich od załatwiania wszelkich formalności. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne kompetencje, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Analizujemy każdy przypadek osobno. Proponujemy klientom wiele ciekawych i nowoczesnych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy.

Zakres działalności

Zasięg działalności
Krajowy

Kontakt

Kontakt Kowieska Barbara. Projektowanie technologii gastronomicznej

Kowieska Barbara. Projektowanie technologii gastronomicznej, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Kowieska Barbara. Projektowanie technologii gastronomicznej