Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:30
Wt.
08:00 - 15:30
Śr.
08:00 - 15:30
Cz.
08:00 - 15:30
Pt.
08:00 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5220001375
REGON: 010069633
KRS: 0000023272
Rok założenia:
1972
Branża:

O firmie

Biuro Planowania Rozwoju Warszawy rozpoczęło swoją działalność ponad trzydzieści lat temu, a dokładnie w 1975 roku. Zajmujemy się usługami z zakresu z planowania przestrzennego.

Oferta

Jesteśmy jedyną w Warszawie prywatną firmą świadczącą kompleksowe usługi związane z planowaniem przestrzennym w oparciu o własną wysoko wyspecjalizowaną kadrę i nowoczesne metody planowania. Oferujemy wykonanie prac z zakresu urbanistyki, komunikacji, inżynierii oraz środowiska naturalnego. W zakres naszych zadań urbanistycznych wchodzą planowanie przestrzenne, analizy ekonomiczno-przestrzenne oraz analizy, koncepcje i ekspertyzy urbanistyczne.

Zajmujemy się także opracowaniem koncepcji systemu transportowego w ramach miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz wieloma innymi pracami mającymi na celu wprowadzenie jak najbardziej efektywnych rozwiązań komunikacyjnych. Zatrudniając specjalistów z zakresu inżynierii, opracowujemy również założenia do planów zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i gazową.

Opracowujemy też studia tras magistralnych oraz projekty budowlano-wykonawcze oświetlenia ulicznego. W trosce o środowisko przeprowadzamy strategiczne prognozy oddziaływania na środowisko planów, studiów, strategii czy programów urbanistycznych oraz innych inwestycji miejskich. Przygotowujemy też programy rozwoju zrównoważonego i ochrony środowiska.
Lata doświadczeń oraz nieustanne dążenie do podnoszenia kwalifikacji stanowią gwarancję usług na najwyższym poziomie.

Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Planowania Rozwoju Warszawy S.A.

Biuro Planowania Rozwoju Warszawy S.A., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Planowania Rozwoju Warszawy S.A.