przyjazna Biura projektów, Archigraf Michał Brutkowski, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9510054620
REGON: 010221644
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Pracownia Archigraf mieści się w Warszawie. Biuro projektowe należące do Michała Brutkowskiego powstało w 1991 roku i od samego początku zajmuje się tworzeniem projektów budowlanych i architektonicznych. Działa na zlecenie klientów indywidualnych, instytucji i przedsiębiorców.

Oferta

Poszukując biura projektowego warto sprawdzić dorobek i doświadczenie firm oferujących tego typu usługi. Jedną z najbardziej doświadczonych pracowni jest Archigraf, od niemal 30 lat realizująca zlecenia projektowe. Projekty sporządzane przez biuro są zgodne z aktualnymi trendami architektonicznymi, a przy ich tworzeniu uwzględnianie są potrzeby przyszłych użytkowników, np. osób starszych i niepełnosprawnych.

Archigraf zajmuje się realizowaniem takich zleceń jak projekty budynków mieszkalnych przeznaczonych dla jednej lub wielu rodzin oraz obiektów użyteczności publicznej. Ponadto pracownia sporządza:
  • projekty budynków administracyjnych
  • projekty obiektów handlowych
  • projekty basenów
  • projekty dróg
  • projekty terenów zielonych
Poza planami nowych budynków architekci przygotowują także plany modernizacji i aranżacji wnętrz oraz rozbudowy już istniejących obiektów.

Więcej informacji dotyczących pracowni projektowej Archigraf i dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Archigraf Michał Brutkowski

Archigraf Michał Brutkowski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Archigraf Michał Brutkowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.