przyjazna Biura projektów, MMGEO Monika Mitew-Czajewska, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1250264172
REGON: 015586570
Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Od 2003 roku firma MMGEO z Zielonki prowadzi w Warszawie własne biuro projektów. Specjalizuje się ono w projektowaniu budowli podziemnych. Firma jest również oficjalnych dystrybutorem oprogramowania komputerowego geotechnicznego. Prowadzi ją Monika Mitew-Czajewska.

Oferta

Biuro projektowe zajmuje się głównie projektowaniem budowli i obiektów podziemnych. Należą do nich w szczególności ściany głębokich wykopów i tunele. Biuro przeprowadza również analizy związane z oddziaływaniem głębokich wykopów na otoczenie oraz analizy stateczności skarp i zboczy.

Ponadto dystrybuuje ono programowanie komputerowe GEO5 przeznaczone do zadań geodetycznych. Do jego możliwości należą między innymi:
 • projektowanie fundamentów płytkich i głębokich;
 • projektowanie różnorodnych konstrukcji oporowych, przyczółków;
 • analiza stateczności skarp, zboczy i skał;
 • projektowanie ścian głębokich wykopów;
 • analiza dowolnych zagadnień geotechnicznych MES;
 • analiza oddziaływania wykopów na obiekty sąsiednie;
 • projektowanie budowli podziemnych i tuneli;
 • dokumentowanie geologiczne i geotechniczne.
Firma udziela także swojego wsparcia w implementowaniu i serwisie zakupionego oprogramowania.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt MMGEO Monika Mitew-Czajewska

MMGEO Monika Mitew-Czajewska, Warszawa

Aktualności

 • oprogramowanie geotechniczne GEO5

  11.05.2024

  Oprogramowanie GEO5, dostępne w ofercie firmy MMGEO z Warszawy, to innowacyjny zestaw programów, który umożliwia rozwiązywanie wszelkiego rodzaju zadań geotechnicznych, od analizy stateczności zboczy po obliczenia fundamentów. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz szerokiemu wachlarzowi narzędzi i funkcji, GEO5 ułatwia pracę inżynierów i specjalistów w dziedzinie geotechniki, zapewniając precyzyjne wyniki obliczeń oraz niezbędne dane do projektowania i realizacji inwestycji. Warto zwrócić uwagę na ciągły rozwój oprogramowania, które jest aktualizowane i dostosowywane do najnowszych norm oraz wymagań rynku, co przekłada się na wysoką jakość i niezawodność oferowanych rozwiązań. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z zaawansowanego oprogramowania geotechnicznego, jakim jest GEO5, serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą MMGEO – nasz zespół specjalistów chętnie pomoże Ci wybrać odpowiednie narzędzia oraz przedstawi możliwości współpracy.

  Więcej informacji
 • oprogramowanie geotechniczne

  28.02.2024

  Oprogramowanie geotechniczne, takie jak to oferowane przez warszawską firmę MMGEO, służy do analizy i projektowania wszelkiego rodzaju konstrukcji związanych z inżynierią lądową, takich jak fundamenty, tunele, nasypy czy wykopy. Dzięki zaawansowanym narzędziom obliczeniowym oraz intuicyjnemu interfejsowi, program pozwala na szybkie i precyzyjne modelowanie warunków gruntowych oraz prognozowanie zachowania się konstrukcji w różnych scenariuszach. W ten sposób inżynierowie i projektanci mogą zoptymalizować swoje projekty, minimalizując ryzyko awarii oraz koszty inwestycji. Jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem oprogramowania geotechnicznego w swojej pracy, zapraszamy do kontaktu z firmą MMGEO, która z przyjemnością pomoże Ci wdrożyć te nowoczesne rozwiązania w Twoim przedsiębiorstwie.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie MMGEO Monika Mitew-Czajewska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.