Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5271283136
REGON: 012858653
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Academia Polonica znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy od 1977 roku. Specjalizujemy się w nauczaniu języka polskiego cudzoziemców i tłumaczeniu tekstów. Osobą decyzyjną jest dr Ewa Masłowska.

Certyfikaty i dyplomy

Certyfikat, który przyznali nam Klienci w uznaniu za jakość szkoleń - 2010 rok Excellence adward.

Oferta

Na rynku jesteśmy obecni od czterdziestu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w tłumaczeniach i nauczaniu języka polskiego cudzoziemców.

Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów polskiego dla obcokrajowców, tłumaczeniami konferencyjnymi, tłumaczeniami symultanicznymi, tłumaczeniami przysięgłymi, a także tłumaczeniami stron www. W naszej ofercie znaleźć można języki: angielski, białoruski, chorwacki, chiński, czeski, duński, francuski, hiszpański, holenderski, japoński, niemiecki, litewski, łotewski, norweski, portugalski, rosyjski rumuński, serbski, słowacki, szwedzki, ukraiński, włoski, węgierski i inne.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie, które popierają liczne certyfikaty i uprawnienia. Na życzenie klientów podejmujemy się też realizacji nietypowych zleceń.

Kursy języka polskiego prowadzimy na bazie praktycznej komunikacji z uwzględnieniem kultury naszego kraju. Dzięki temu cudzoziemcy szybko opanowują język i zaznajamiają się z obyczajami kulturowymi.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług Academii Polonica w Warszawie.

Zakres działalności

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Academia Polonica. Dr Ewa Masłowska

Academia Polonica. Dr Ewa Masłowska, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Academia Polonica. Dr Ewa Masłowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Katarzyna
Katarzyna
5.0
29.09.2016
Współpracuję z Akademią od ponad 10 lat - to solidne i rzetelne biuro, gdzie klient zawsze może liczyć na dobrą cenę, szybką realizację i miłą obsługę.
Mateusz
Mateusz
5.0
26.09.2016
Tłumaczenie umowy zostało przeprowadzonego błyskawicznie (mniej niż 24h). Współpraca z tą firmą to prawdziwa przyjemność (jest to chyba jedna z nielicznych firm, gdzie wykonuje się tłumaczenia w rozsądnej cenie, ekspresowym czasie i świetnej jakości).