Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne z języka niemieckiego i rosyjskiego
Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne z języka niemieckiego i rosyjskiego, Agmar dr Agnieszka Sarnowska, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7010102645
REGON: 142371700
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Siedziba biura tłumaczeń Agmar znajduje sie w Warszawie. Zajmujemy się tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi z języka niemieckiego i rosyjskiego. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Właścicielem firmy jest Agnieszka Sarnowska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Jesteśmy profesjonalistami, dzięki czemu zyskaliśmy już szerokie grono zadowolonych klientów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami z kraju oraz z zagranicy. Realizujemy profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne obejmujące branże takie jak:
  • prawo,
  • finanse i bankowość,
  • medycyna i farmacja.
Z zakresu tłumaczeń prawniczych tłumaczymy m.in. wszelkiego rodzaju umowy i pełnomocnictwa, akty notarialne, wyroki sądowe. Jeśli chodzi o finanse i bankowość to tłumaczymy wyciągi z kont bankowych, korespondencje międzybankowe, umowy dotyczące udzielania kredytów i wiele więcej. Natomiast z dziedziny medycyny i farmacji tłumaczymy historie choroby, opisy lekarskie, diagnozy.

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego, zarówno pisemne, jak i ustne. Tłumaczenia ustne obejmują te, które są przeprowadzane podczas rozmów handlowych, spotkań z adwokatem czy notariuszem.
Ponadto zajmujemy się tłumaczeniami z dziedzin takich jak m.in.: przemysł drzewny, architektura, poligrafia, technika kolejowa, elektrotechnika i energetyka, przemysł spożywczy. Oprócz tego podejmujemy się tłumaczenia stron internetowych.

Kolejnym profilem naszej działalności jest nauka niemieckiego biznesowego. Udzielamy korepetycji, podczas których wykazujemy się indywidualnym podejściem w stosunku do każdego kursanta.

Gwarantujemy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny. Zapewniamy fachowe wykonanie zleconych prac.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług biura tłumaczeń Agmar. Warto nam zaufać.

Marki i specjalizacje

jw

Artykuły

Jakich dokumentów tłumaczenia możemy zlecić?
Jakich dokumentów tłumaczenia możemy zlecić?
Główną część pracy tłumacza przysięgłego stanowi tłumaczenie dokumentów urzędowych. Zajmuje się on tez między innymi tłumaczeniami prawniczymi i technicznymi.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Agmar dr Agnieszka Sarnowska

Agmar dr Agnieszka Sarnowska, Warszawa

Opinie (4)

Opinie o firmie Agmar dr Agnieszka Sarnowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Norbert
Norbert
5.0
21.09.2019
Bardzo miła obsługa, wszystko sprawnie załatwione, dobre ceny. Polecam serdecznie.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
11.07.2019
To najlepsze biuro tłumaczeń jakie znam. Mają bogatą ofertę, ostatnio tłumaczyli dla mnie akt zawarcia związku małżeńskiego. Super, że mają tak przystepne ceny.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
05.05.2019
Naprawdę polecam ich uslugi. Zleciłem im przetłumaczenie ważnych dla mnie dokumentów notarialnych. Jestem bardzo zadowolony, wszystko zostało zrealizowane na czas. Na pewno skorzystam z ich usług ponownie.
Ilona
Ilona
5.0
24.03.2019
Zdecydowanie polecam uslugi biura tłumaczeń Agmar. Wykazują się profesjonalizmem, tłumaczenia zawsze są zrealizowane na czas. Plus za atrakcyjne ceny.