przyjazna Tłumacze, Maria Łada mgr, tłumacz, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1130318592
REGON: 012978124
Dodatkowe kontakty:

603 882 758

Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Nazywam się Maria Łada i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Od ponad dwudziestu lat zarządzam własnym biurem tłumaczeń zlokalizowanym w Warszawie. Działalność rozpoczęłam w 1994 roku. W roku 1998 zostałam wpisana na listę tłumaczy przysięgłych niemieckiego, prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Zapraszam do przeczytania oferty.

Certyfikaty i dyplomy

W 2000 roku uzyskałam Poświadczenie Bezpieczeństwa nr K0132103T upoważniające do dostępu do informacji niejawnych, stanowiących tajemnice państwową, oznaczonych klauzulą "tajne".

Oferta

Nadrzędnym profilem mojej działalności jest wykonywanie tłumaczeń języka niemieckiego zarówno ustnych, jak i pisemnych. Podejmuję się dokonania przekładów zwykłych lub przysięgłych (poświadczonych). Podejmuję się tłumaczeń ustnych podczas konferencji, szkoleń i negocjacji handlowych. W roli tłumacza przysięgłego występuję także w sądzie, prokuraturze i na policji. Specjalizuję się w tłumaczeniach symultanicznych języka niemieckiego, a także konsekutywnych.

Proponuję swoim klientom profesjonalne przekłady dokumentów takich jak: dokumenty rejestracyjne przedsiębiorstw

 • akty notarialne,
 • pełnomocnictwa,
 • dokumenty samochodowe,
 • świadectwa szkolne i dyplomy uczelni.

Proponuję usługi translacyjne obejmujące akty prawne, umowy handlowe, jak również dokumenty zawarcia związku małżeńskiego. W pracy tłumacza stawiam na wiarygodność przekładu, jest to bowiem niezwykle istotna część tej pracy, zwłaszcza w odniesieniu do wszelkich dokumentów o charakterze prawnym. Mogę pochwalić się wieloma udanymi przekładami, a także owocną współpracą z różnymi instytucjami.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Więcej informacji znajdą Państwo na mojej stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Maria Łada mgr, tłumacz

Maria Łada mgr, tłumacz, Warszawa

Aktualności

 • tłumaczenia przysięgłe

  17.04.2024

  Maria Łada to tłumacz przysięgły języka niemieckiego w Warszawie, który od lat świadczy profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla osób prywatnych oraz firm. Specjalizuje się w tłumaczeniu różnorodnych dokumentów, takich jak umowy, zaświadczenia i dyplomy, zawsze dbając o najwyższą jakość i terminowość realizacji zleceń. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości języka niemieckiego Maria Łada zdobyła zaufanie wielu klientów, którzy cenią jej profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jeśli poszukujesz rzetelnego tłumacza przysięgłego języka niemieckiego w Warszawie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z Marią Ładą.

  Więcej informacji
 • tłumaczenia język niemiecki

  31.01.2024

  Maria Łada to tłumacz przysięgły języka niemieckiego, oferująca usługi w Warszawie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia zyskała zaufanie wielu klientów, którzy potrzebowali tłumaczeń uwierzytelnionych w języku niemieckim, zarówno w sferze prywatnej, jak i biznesowej. Jej oferta obejmuje tłumaczenia dokumentów, umów, aktów notarialnych, a także tekstów specjalistycznych z różnych dziedzin, takich jak medycyna, prawo czy technika. Jeśli poszukujesz rzetelnego i doświadczonego tłumacza przysięgłego języka niemieckiego w Warszawie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Maria Łada mgr, tłumacz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.