Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7121023044
REGON: 280318200
Rok założenia:
1995

Polecane oferty

Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie księgowości i rachunkowości. Obsługujemy zarówno ...
Celem mojej działalności jest zapewnienie podmiotom gospodarczym kompleksowej obsługi podatkowo-rac...
Lublin, Konopnicka 5 lok. 2a
Do kogo skierowana jest oferta firmy BBR? Oferta firmy BBR skierowana jest do jednoosobowych działa...
Nasze biuro obsługuje zarówno podmioty krajowe, jak i zagraniczne, różniące się formą prawną i orga...

O firmie

Siedziba biura Abak zlokalizowana jest w Lublinie. Specjalizujemy się w usługach księgowych i rachunkowych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1995 roku. Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o różnego rodzaju podmiotach gospodarczych, instytucjach, a także osobach prywatnych.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności biura Abak jest pełna księgowość. Możemy Państwu zaproponować wypełnianie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Z zakresu usług księgowych, oferujemy zarządzanie ewidencją ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych i karty podatkowej. W naszej ofercie można także znaleźć usługę rozliczania podatku VAT.

Podejmiemy się obsługi kadr i płac, a dokładnie przygotujemy dokumenty ubezpieczeniowe do ZUS, w tym zgłoszeniowe i rozliczeniowe. Ponadto sporządzimy dokumenty związane z rozliczeniem wypłaconego wynagrodzenia osób zatrudnionych na podstawie stosunku pracy, w ramach umów cywilnoprawnych, czy na podstawie powołania.

Zajmujemy się również przygotowaniem oraz składaniem w ZUS dokumentów związanych z wypłatą świadczeń pieniężnych za czas choroby i macierzyństwa. Uzupełnienie oferty biura Abak stanowi sporządzanie deklaracji podatkowych PIT-4R, PIT-8AR oraz informacji PIT-11, PIT-8C, IFT-1/IFT-1R, a także obsługa kontroli z ZUS oraz PIP.

Zatrudniamy wykwalifikowany zespół księgowych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, dzięki czemu wszystkie zlecone nam usługi realizujemy rzetelnie i profesjonalnie.

Dołącz do grona Klientów biura Abak już dziś.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Abak s.c. Biuro rachunkowe

Abak s.c. Biuro rachunkowe, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Abak s.c. Biuro rachunkowe