Materiał Partnera

Zapachy, których szukasz – znajdziesz w ofercie firmy IPRA FRANCE

Zapachy, których szukasz – znajdziesz w ofercie firmy IPRA FRANCE

Zmysł węchu jest wyjątkowy. To właśnie zapachy uruchamiają u większości ludzi najwięcej wspaniałych wspomnień. Potrafią rozbudzić naszą fantazję i apetyt. Dlatego tak ważne jest, by otaczać się pięknymi zapachami. Ogromny wybór zapachów zarówno do zastosowań drogeryjnych jak i detergentowych znajdziemy w ofercie przedsiębiorstwa IPRA Polska.

Zapachy do kosmetyków

Firma szczyci się przede wszystkim bardzo szerokim wyborem zapachów stosowanych do produkcji perfum oraz kosmetyków. W ofercie IPRA Polska znajdziemy koncentraty do produktów alkoholowych, stosowane na przykład w produkcji perfum, wody toaletowej i kolońskiej, a także wody po goleniu. To jednak nie wszystko. Firma produkuje także koncentraty zapachowe do produktów przeznaczonych do pielęgnacji włosów – szamponów, lakierów, żeli, odżywek a nawet farb do włosów. Gama zapachowa jest bardzo szeroka – od nut kwiatowych, przez owocowe aż po morskie. Z dodatkiem znajdujących się w ofercie firmy koncentratów do produktów zapachowych powstają mydła, kremy do golenia, płyny do kąpieli i dezodoranty. Zapachy wyprodukowane przez tę firmę znajdziemy także w kolorowych kosmetykach – kredkach do ust, pudrach, cieniach do oczu i podkładach. Firma zajmuje się także produkcją zapachów do produktów dziecięcych. Są one przyjazne dla delikatnej skóry maluchów.

Zapachy, które wypełnią twój dom

Ważnym elementem działalności firmy jest także produkcja zapachów dla naszych domów. Specjalne formuły zapachów do odświeżania powietrza powodują, że w naszym domu zawsze pachnie przyjemnie. Takie zapachy stosuje się w różnych formach – znajdują się zarówno w aerozolach, jak i w świecach zapachowych i kadzidełkach. Mogą to być zapachy o różnych nutach – kawowych, miodowych, wiśniowych, cytrynowych, eukaliptusowych, gruszkowych, różanych i innych. Jak widać, największą inspiracją pozostaje natura. Firma sprzedaje także zapachy do produkcji detergentów. W jej ofercie znajdziemy także zapachy maskujące, przeznaczone do sektora przemysłowego. Ponadto, zapachy firmy IPRA stosowane są też w produkcji kosmetyków dla zwierząt.

Opracowanie:
Kraków, Szafrana 9
tel. 12 260 66 20
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz