Materiał Partnera

Warsztaty i animacje dla dzieci i młodzieży w ofercie firmy Art&Fan

Warsztaty i animacje dla dzieci i młodzieży w ofercie firmy Art&Fan

Każdemu rodzicowi zależy na prawidłowym rozwoju swojego dziecka i na jego szczęściu. Dlatego dobrze, jeżeli organizuje mu czas w taki sposób, by wspierać jego kreatywność, wyobraźnię i poczucie własnej wartości. Pomóc w tym mogą wszelkiego rodzaju zajęcia dodatkowe, dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka. Idealnie sprawdzą się też dobrze dobrane animacje towarzyszące dzieciom w trakcie różnych wydarzeń: urodzin, wesel, festynów czy imprez w przedszkolu czy szkole.

Art&Fan dba o rozwój dobrą zabawę dzieci i młodzieży

Art&Fan to firma, która powstała w 2017 roku. Działa na terenie Zielonej Góry i specjalizuje się w organizacji animacji oraz zajęć warsztatowych dla dzieci i młodzieży. Zatrudnieni w niej animatorzy są osobami z wieloletnim doświadczenie w pracy z dziećmi i posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne. W swojej pracy zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo podopiecznych, dbając przy tym o dobrą zabawę w miłej atmosferze. Zależnie od charakteru zajęć kładą nacisk na aspekt edukacyjny i rekreacyjny. Wszystkie warsztaty oraz zabawy i animacje są dostosowane do wieku dzieci, tak by prawidłowo wspierać ich rozwój, motorykę oraz kreatywność.

Zdecyduj co wybrać

Oferta Art&Fan jest bardzo rozbudowana. Dotyczy zarówno różnego rodzaju animacji, jak też prowadzonych zajęć dla dzieci i młodzieży. Animacje są prowadzone zarówno dla osób prywatnych, jak też dla firm. Jeżeli chcesz zorganizować urodziny dziecka (na powietrzu czy w pomieszczeniu) to firma ta zapewni świetną zabawę i niezapomniane wrażenia . W propozycjach znajdziesz urodziny z fotobudką, maskotką czy urodziny warsztatowe. Jeżeli planujesz wesele i będą na nim dzieci firma zorganizuje animacje weselne, podczas których zapewni dla nich moc atrakcji i zorganizuje czas tak, że rodzice będą mogli bez problemu bawić się podczas przyjęcia. Poza animacjami firma posiada szeroki wachlarz warsztatów tematycznych, zaczynając od warsztatów świątecznych, poprzez warsztaty kreatywne w żłobku i przedszkolu, warsztaty fotograficzne, na warsztatach sensorycznych dla najmłodszych kończąc. Art&Fan prowadzi także zajęcia muzykalne i manualne. Zorganizuje nawet wieczór panieński.

Oprócz zajęć dla dzieci Art&Fan organizuje także szkolenia kreatywne dla opiekunek dziecięcych, wychowawców przedszkolnych, nauczycieli zerówek i klas pierwszych. W warsztatach tych mogą wziąć udział także wszyscy rodzice, którzy chcą poznać sposoby na kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem i dowiedzieć się w jaki sposób wspierać rozwój dziecka.

Opracowanie:
Zielona Góra, Powstańców Warszawy 14 lok. 32
tel. 503 097 426
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz