Materiał Partnera

Szeroki wachlarz usług Auto-Serwisu Ławniczak

Szeroki wachlarz usług Auto-Serwisu Ławniczak

Dbałość o dobry stan pojazdu to coś więcej niż dbałość o sprawność silnika. Wiążą się z tym inne dziedziny, takie jak blacharstwo i lakiernictwo. To zespół powiązanych ze sobą usług i idealną sytuacją będzie, gdy wszystkie je oferować będzie ten sam warsztat. Daje to nam gwarancję, że wszystkie praca zostały wykonane z należytą rzetelnością. Przyjrzyjmy się ofercie Auto-Serwisu Ławniczak i prowadzonym przez niego usługom.

Mechanika samochodowa

W zakresie naprawy samochodu warsztat Auto-Serwis Ławniczak oferuje szereg usług dla pojazdów zarówno osobowych, jak i ciężarowych.

Mechanicy z dużym doświadczeniem pomogą nam w przypadku każdego rodzaju usterki – układów jezdnych i kierowniczych, zawieszeń, układów hamulcowych oraz wydechowych – słowem wszystkiego, co związane z mechaniką pojazdową.

Oferta warsztatu obejmuje również diagnostykę i naprawę elektroniki zastosowanej w naszym samochodzie. Do tej kategorii należy między innymi układy bezpieczeństwa i zabezpieczania przed kradzieżą. Osobną usługą jest diagnostyka i naprawa klimatyzacji samochodowej – w tym też jej czyszczenie.

Możliwe jest także sprawdzenie geometrii pojazdu na sprzęcie wysokiej jakości takim jak urządzenie komputerowe BOSCH FWA4630. Dzięki niemu możemy skontrolować zbieżność, kąt nachylenia koła czy nieśladowość. Do długiej listy usług warsztatu dodać należy także wulkanizację.

Naprawy powypadkowe

Szczególną grupę usług stanowi serwis blacharsko-lakierniczy. Znajdują zastosowanie głównie wśród pojazdów, które uległy wypadkom i oprócz napraw wewnątrz pojazdu wymagają również napraw karoserii. Blacharnia prowadzona w ramach napraw powypadkowych wyposażona jest w autoroboty, urządzenie do pomiaru płyty podłogowej, podnośniki kolumnowe formy MAHA, zgrzewarki oraz przyrządy do usuwania wgnieceń bez lakierowania.

Jeśli jednak zajdzie konieczność wykonania w samochodzie prac lakierniczych, warsztat dysponuje doskonale przygotowaną lakiernią. Znajdują się w niej kabina lakiernicza wraz z czterema stanowiskami przygotowawczymi, mieszalnia lakierów RM i DU POINT, boks lakierniczy do przygotowywania mieszanek lakierów oraz prób lakierniczych, a także promienniki.

Pomoc kierowcom

Oprócz napraw wykonywanych w warsztacie, kierowcy mogą liczyć na kompleksową pomoc drogową. Dodatkowo w sytuacji, gdy nasz samochód jest w stanie, który uniemożliwia nam poruszanie się nim i musimy oddać go do naprawy na długi czas, możemy skorzystać z wypożyczalni samochodów prowadzonej przez warsztat.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz