Materiał Partnera

Restauracyjno-hotelowe zajazdy w Polsce

Restauracyjno-hotelowe zajazdy w Polsce

Na terenie Polski,  przy różnych ważnych trasach komunikacyjnych – lub w pobliżu nich – powstaje wiele zajazdów restauracyjno-hotelowych. To one są świetnymi miejscami na skosztowanie smacznych potraw regionalnych, zorganizowanie zabawy weselnej, czy przyjęcie na nocleg delegacji pracowniczych, pojedynczych podróżnych, a nawet całych kolonii letnich oraz zimowych!

Modne restauracje

Restauracje w zajazdach są najczęściej bardzo modne, a ich standardy bardzo wysokie. Jest to związane z faktem, iż muszą one obsługiwać gości z całej Polski, a także świata, którzy podróżują w określone miejsce. Zajazdy restauracyjne dbają zatem nie tylko o ciekawy wystrój, ale również o wysoki poziom serwowanych dań. To dlatego kuchnie obsługują znakomici szefowie kuchni, którzy są również w stanie przygotować mniej znane, regionalne potrawy. Tak jest w przypadku Restauracji U Jana, która znajduje się w centrum przepięknych Gór Świętokrzyskich. Olbrzymią zaletą tego ośrodka jest oferowanie przepysznych dań kuchni polskiej, a także noclegów dla grup zorganizowanych i gości pojedynczych. Tego rodzaju restauracje posiadają również w pełni wyposażone i piękne sale weselne.

Zimowiska w zajeździe

Najwięcej stylowych zajazdów powstaje w Polsce nad morzem oraz w regionach wysokowyżynnych takich jak przepiękne Góry Świętokrzyskie. Najczęściej można je znaleźć w niedalekiej odległości od znanych kurortów, a także obiektów narciarskich. To dlatego zajazdy restauracyjno-hotelowe często wykorzystywane są jako bazy noclegowe, zarówno w porze leniej, jak i zimowej. Często organizowane są w nich tak zwane białe kolonie – zimowiska – dla dzieci szkolnych, a także turnusów sportowych. Najlepiej przygotowane ośrodki są w stanie przyjąć bardzo dużą liczbę gości – posiadają one 1, 2, 3, 4-osobowe pokoje w liczbie nawet przekraczającej sześćdziesiąt miejsc noclegowych. To dlatego są one również wykorzystywane dla gości weselnych.

Wesele w modnym zajeździe

Zaletami wesela w modnym zajeździe są między innymi zapewnione duże miejsce parkingowe, świetna lokalizacja – najczęściej w malowniczych regionach – a także noclegi dla gości weselnych i pary młodej. Najważniejsza jest jednak sala bankietowa i przepyszne jedzenie. Tego typu miejsca słyną z niepowtarzalnego regionalnego jedzenia – zwłaszcza w regionach gór – a także pięknie wykonanych sal bankietowo-weselnych (menu najczęściej ustalane jest indywidualnie do potrzeb). Są one również wykorzystywane na gale biznesowe, czy uroczyste kolacje po konferencjach naukowych.

Opracowanie:
Rudki, Kolejowa 2
tel. 41 317 83 07
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz