Materiał Partnera

Profesjonalna pomoc prawna dzięki Kancelarii Adwokackiej Andrzeja Bednarczyka

Profesjonalna pomoc prawna dzięki Kancelarii Adwokackiej Andrzeja Bednarczyka

Życie pisze różne scenariusze i często wywraca naszą codzienność do góry nogami. Jednak nawet z najtrudniejszych sytuacji można wyjść obronną ręką. Jeśli planujemy rozwód, chcemy podzielić majątek lub ograniczyć prawa rodzicielskie byłemu małżonkowi, powinniśmy skorzystać z profesjonalnej pomocy Kancelarii Adwokackiej Andrzeja Bednarczyka. Specjalistyczne wsparcie z zakresu prawa przyda się nam także, jeśli chcemy otrzymać odszkodowanie lub mamy sprawę karną. 

Dlaczego warto skorzystać z pomocy kancelarii adwokackiej?

Profesjonalna pomoc prawna może przydać się każdemu. Jeśli mamy problem, nie błądźmy po omacku – skontaktujmy się z zaufaną kancelarią adwokacką, dzięki której zaoszczędzimy mnóstwo czasy i pieniędzy. Fachowa pomoc Kancelarii Adwokackiej Andrzeja Bednarczyka w Ostrowi Mazowieckiej sprawi, że zyskamy spokój ducha i pewność, że nasza sprawa znalazła się w rzetelnych i dobrych rękach.

Zakres usług Kancelarii Adwokackiej Andrzeja Bednarczyka

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa cywilnego oraz prawa karnego. Korzystając z oferty kancelarii, możemy liczyć między innymi na pomoc:

 • przy sprawach rozwodowych i alimentacyjnych,
 • w sprawach związanych z podziałem majątku,
 • gdy chcemy pozbawić władzy rodzicielskiej byłego małżonka,
 • podczas nabycia i podziału spadku,
 • w sprawach egzekucyjnych,
 • gdy chcemy otrzymać odszkodowanie (np. za błędy lekarskie),
 • w sprawach bankowych
 • przy sporządzaniu i opiniowaniu umów cywilnoprawnych oraz handlowych,
 • podczas reprezentacji w sporach sądowych (gospodarczych, cywilnych, prawnych i innych),
 • z zakresu doradztwa prawnego,
 • przy sprawach karnych,

Kancelaria dokłada wszelkich starań, aby sprawa została rozstrzygnięta pomyślnie dla klienta. Jej pracowników wyróżnia terminowość, rzetelność, dyskrecja i pełen profesjonalizm.

Obsługa podmiotów gospodarczych

Kancelaria Adwokacka Andrzeja Bednarczyka obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale także podmioty gospodarcze. Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, prawa pracy oraz własności przemysłowej. Kontaktując się z Kancelarią Adwokacką Andrzeja Bednarczyka, możemy liczyć na doradztwo w wielu zawiłych i trudnych transakcjach, przygotowanie projektów umów, pism procesowych oraz ekspertyz i opinii prawnych. Co więcej – kancelaria reprezentuje klientów przed sądami administracyjnymi i powszechnymi oraz prowadzi w ich imieniu mediacje i negocjacje.

Kancelaria Adwokacka Andrzeja Bednarczyka cieszy się zaufaniem klientów, którzy zwracają uwagę na wysoki poziom świadczonych przez kancelarię usług oraz zaangażowanie, profesjonalizm i rzetelność. Nie zostawaj z problemem sam – kancelaria adwokacka pomoże Ci wyjść z rozmaitych opresji.

Opracowanie:
Ostrów Mazowiecka, Okrężna 7
tel. 662 034 379
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz