Materiał Partnera

Oferta remediacji gruntu z firmą DeKonta

Oferta remediacji gruntu z firmą DeKonta

Szukasz firmy, która przeprowadzi remediację środowiska gruntowo-wodnego z pomocą metody biotechnologicznej IN SITu i EX SITU? W takim razie mamy dla Ciebie doskonałą propozycję, usługi te świadczy przedsiębiorstwo DeKonta. Wykonuje między innymi projekty prac remediacyjnych, wydobywa zanieczyszczone grunty czy też prowadzi profesjonalny nadzór nad pracami ziemnymi.

DeKonta – poznaj firmę z doświadczeniem

Firma, o której dziś piszemy, istnieje na rynku już od 2001 roku. Ma ogromne doświadczenie, jednocześnie zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu jej usługi stoją na bardzo wysokim poziomie. Głównym profilem działalności tego zakładu jest rozwiązywanie problemów związanych ze środowiskiem. Firma DeKonta oferuje na przykład kompleksowe rozpoznawanie warunków geologicznych, co więcej, określa zasięgi stopień skażeń środowiska na podstawie opracowywanych przez pracowników projektów remediacji. Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo działa w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania ze zgodnością z wieloma normami, między innymi PN-N-18001:2004, co zostało potwierdzone certyfikatem.

Jak powiedział jeden z fachowców pracujących w firmie, naszym głównym celem jest zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów. Oferujemy więc rozwiązywanie problemów od wstępnych faz studialnych, aż po projektowe i końcowe. Naszą specjalnością jest bez dwóch zdań remediacja IN SITu i EX SITU, ale oferta na tym się nie kończy. Zachęcamy do jej przejrzenia i kontaktu.

Remediacja gruntu – co wchodzi w skład tych usług?

W ofercie firmy DeKonta znajdziesz remediację gruntu, między innymi ex-situ, a więc projektowanie prac remediacyjnych, wydobywanie zanieczyszczonych gruntów, nadzór nad tymi pracami czy transport zgodny z uzyskanymi decyzjami. Remediacja ex-situ onsite z kolei to także nadzór nad procesem oczyszczania gruntu i jego bioremediacją. Warto zaznaczyć, że oferta obejmuje także remediację in-situ, gdzie dochodzi także do pompowania i oczyszczania wody czy instalowania kontenerów stacji jej oczyszczania.

Opracowanie:
Warszawa, Jagiellońska 78
tel. 22 614 50 09
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz