Kompleksowe oczyszczanie środowiska z zanieczyszczeń ropopochodnych
Kompleksowe oczyszczanie środowiska z zanieczyszczeń ropopochodnych, Dekonta Polska Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6572416437

O firmie

Prowadzimy firmę Dekonta Polska z siedzibą w Warszawie. Na rynku funkcjonujemy już ponad 20 lat, a dokładnie od 2001 roku. Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów, na które narażone jest środowisko naturalne.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Środowisko naturalne to wspólne dobro wszystkich ludzi. Niestety często z powodu działalności człowieka dochodzi do różnych skażeń. Największymi zagrożeniami dla wody i ziemi są zanieczyszczenia ropopochodne. Do ich usunięcia potrzebne jest działanie wyspecjalizowanej firmy, takiej jak nasza. Kompleksowo dekontaminujemy, czyli uwalniamy środowisko naturalne od zagrożenia środkami ropopochodnymi. Najczęściej wykorzystujemy do tego celu metody biotechnologiczne. Podczas pracy przeprowadzamy szczegółową analizę problemu przy wykorzystaniu metod inżynierskich, geologicznych i hydrologicznych, a następnie przygotowujemy projekt w celu rozwiązania danego problemu. Kolejne etapy to oczyszczenie terenu i na końcu ponowne wykonanie analizy.

Do naszych zadań należy też przygotowywanie raportów opisujących wpływ zakładów i instalacji przemysłowych na otoczenie. W zakresie rekultywacji środowiska oczyszczamy wodę i grunty, likwidujemy instalacje paliwowe oraz zajmujemy się oczyszczaniem zbiorników, w których były przechowywane produkty ropopochodne. Zapewniamy także pomoc w usunięciu skutków wypadków komunikacyjnych.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Dekonta Polska.

Artykuły

Oferta remediacji gruntu z firmą DeKonta
Oferta remediacji gruntu z firmą DeKonta
Firma DeKonta przeprowadza remediację środowiska gruntowo-wodnego na zlecenie swoich klientów. Jeśli potrzebujesz tych usług, wybierz to przedsiębiorstwo.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dekonta Polska Sp. z o.o.

Dekonta Polska Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Dekonta Polska Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Amadeusz
Amadeusz
5.0
21.05.2022
Na swojej pracy znają się doskonale. W pełni wywiązują się z umów.
Angela
Angela
5.0
21.03.2022
Godna polecenia firma zajmująca się ochroną środowiska. Prace zawsze wykonane szybko, sprawnie i dokładnie.